writing-img

Amelie

clock-img

17.06.2013, 13:13

clock-img

Aurora00

pencil-img

24

Avgusta pričakujeva najino user posted image in sva še v razcepu glede imen. Moj mož si zelo želi, da bi ji dala ime Amelie, kar je meni sicer zelo lepo, ampak ne vem, kako bi se obneslo v Slo, če bo gospodična ostala in živela tukaj ter kakšne težave bo imela pri zapisu imena, glede na to, da se zadnje črke (e) ne izgovori. Kaj pravite ve? Poznate koga s tem imenom?

clock-img

17.06.2013, 16:13

clock-img

LolaTin

pencil-img

83

Zdravo Aurora (btw-lep nick, meni osebno všeč kot ime user posted image ),

Amelie je mni fuuuul lepo ime in mislim, da ne bo problema z lokalnim okoljem. Ital se ljudje pol navadijo, kak jih naučiš. Jih boš pač naučila da je Ameli in tak bo ostalo user posted image

clock-img

18.06.2013, 09:09

clock-img

sazi

pencil-img

5175

Poznam punčko z imenom Amelie. Letos gre v šolo. Zaenkrat nima nobenih težav. imen je toliko različnih - čisto drugače, kot ko smo bili majhni mi. V vrtčevski skupini je prav pestro in barvito.

clock-img

18.06.2013, 09:19

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Mi imamo malo sosedico Amelie - 6. mesecev staro, ime nam je prečudovito in dandanes pravnič nenavadno.user posted image

clock-img

18.06.2013, 11:03

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

po moje ne bo problema z izgovorjavo - mislim da je dovolj ljudi kolikor toliko razgledanih, da pozna ali je vsaj slišalo za film Amélie user posted image


drugače imaš pa še možnost "lažje" izgovorjave - Amelia.
kot Amelia Earhart, ameriška pilotka in pustolovka, ki je prva postavila nekaj ženskih višinskih in preletnih svetovnih rekordov.

clock-img

18.06.2013, 11:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.06.2013, 18:24

clock-img

Ssana

pencil-img

36

Soseda ima punčko, staro 4leta, ki je Ameli (brez e-ja). Kličejo jo pa kar Lili.

clock-img

18.06.2013, 20:45

clock-img

constanca

pencil-img

425


Poznam jih vsaj ene 3. Vse cudovite deklice. Uporabno na vecjem delu sveta.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem