writing-img

Baška, 1.maj

clock-img

23.04.2010, 19:07

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Imam eno vprašanje. Glede na to, da vem da v Baški poleti kar fajn piha, me zanima kako to izgleda 1.maja? Je za it ali ne? user posted image
Za odrasle vem da ni problem, kaj pa če je zraven še 8 mesečnik?
Vsaka informacija je dobrodošla.user posted image

clock-img

23.04.2010, 19:31

clock-img

pikapikica83

pencil-img

45

Hja, glede na izkušnje v Baški skoraj vedno piha. Vse pa je odvisno vremena. Zna biti poletno toplo, zna biti pa burja da je joj. Najbolje je spremljat napoved. Aja pa še to - pred dvema letoma so napovedali da bo pihala "umirana bura", pa nam je skor prikolco odnesl  (no, baldahin nam je pa res). Tako da po njihovo umirjena burja nikakor ni umirjena.

clock-img

25.04.2010, 13:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.05.2010, 11:03

clock-img

*bubi*

pencil-img

13094

OK, saj je že mimo, ampak bo drugo leto mogoče komu aktualno.

Letos je bilo 3 dni zelo vetrovno in valovito morje, potem pa 4 dni skoraj brez sapice. Prva dva dni sta otroka nosila pokrivalo zaradi ušes, ostale dni pa zaradi sonca user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem