cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bodiji iz naravneg bombaža?

clock-img

04.04.2013, 13:02

clock-img

kralj matjaž

pencil-img

64

Pozdravljene,
iščem čim bolj kvalitetne bodije za novorojenčka in sem naletela na to spletno trgovino www.poopoobabies.com.
Zanima me, če je že katera kupila te bodije in če so kvalitetni?
Hvala.

clock-img

29.07.2021, 21:09

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

sedaj je popularno, da so bodiji za dojenčke iz bio bombaža, tako da jih dobiš že skoraj v vsaki trgovini za otroke.

clock-img

30.07.2021, 06:23

clock-img

mojcy1

pencil-img

62

Sama sem za naravo, pa ne zaupam v bio izdelavo 🤣🤣🤣 bio pridelano drugod po svetu, nima enakih standardov kot v Sloveniji.. Tako da je zame to potem marketing nateg...Pomarance v Španiji gojijo bio in navadne na istem obmocju.. Ce tam spricajo na veliko.. Kako bodo potem bio pa popolnoma zdrave, ciste in brez pesticidov? 

clock-img

03.08.2021, 23:30

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Hahaha ta bio 🙈🤣🤣 malo dvomim v resničnost, mogoč je 1x majn špricano 🤣🤣 ali pa celo večkrat s kao malo boljšim škropivom 🙈🤣🤣 pač kar ni domače in poznano dvomim v resničnost le tega 🤷‍♀️ 

clock-img

03.08.2021, 23:31

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Ponavadi je samo cena bio 🙈 ima pa tudi pepco v ponudbi bio variante cotik, vedno več trgovin ima v ponudbi ☺

clock-img

10.08.2021, 19:16

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Bio je lep dodatek za dražjo ceno, izdelava in pridobivanje je pa vedno vprašanje. Sploh če made in china, bangladesh, india

clock-img

10.08.2021, 21:01

clock-img

mojcy1

pencil-img

62

Moje mnenje... Bio ne obstaja.. Ze v zraku so kemikalije...  Bio pridelano v Sloveniji mora dosegati standarde... Ki pa niso enaki v afriskih in azijskih drzavah...

clock-img

10.08.2021, 22:01

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Tocno to 🙈 bio obstaja samo v ceni 🙈 zalostno samo je tak, bio še tisto kar doma zraste ni več čisto 🙈 je preveč vsega v zraku 😔 tisto kar pa je uvoženo pa je itak špricano in kaj še kaj vse 😱 

clock-img

11.08.2021, 10:44

clock-img

mojcy1

pencil-img

62


Žal... Je res tako... Potem pa itak odpoklici samo bio izdelkov.. Ko se še dosatno vprašam o smislu bio.. 

IZVIRNO SPOROČILO: Tasykaa RR

Tocno to 🙈 bio obstaja samo v ceni 🙈 zalostno samo je tak, bio še tisto kar doma zraste ni več čisto 🙈 je preveč vsega v zraku 😔 tisto kar pa je uvoženo pa je itak špricano in kaj še kaj vse 😱 




clock-img

11.08.2021, 22:56

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Ja reees 😔 in vse več je tega 😔 ne razumem kak ni večjega nadzora- kontrole že prej 🤷‍♀️ vsem se gre samo za dobiček, nič več ne gledajo kvalitete 😔bio ceno tisto pa držijo 😱 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem