cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

CENA ZIDARJA?

clock-img

23.10.2007, 13:39

clock-img

florecita

pencil-img

409

Naj mi kdo zaupa, kako se kaj gibljejo cene zidarjev? Samo delo, brez materiala.
Recimo, da je ''prisoten'' pri gradnji, pač zida, okrog njega pa "skačejo" in mu pomagajo še ostali ... moji kolegi npr.
Gre obračun po urah, ne? Je bil tam pač 100 ur in konec. Ali se to " skakanje" oz. pomoč naših ljudi tudi kako upošteva oziroma odbija?
Mene želi moj pošteno nategnituser posted image kar se tiče cene, da ne bo pomoteuser posted image

clock-img

23.10.2007, 13:46

clock-img

smigli

pencil-img

1088

Cen trenutno ne poznam, sam vem, da ga jaz nebi plačala na uro, ampak na meter, kvadratni meter, odvisno kaj ti bo delal. Predelne stene se plačuje na kvadratni meter, nosilne na kubični, polaganje tlakov na kvadratni m., skratka odvisno kaj ti bo delal. Cene pa dobiš tako, da pokličeš nekaj zidarjev, jim poveš kaj želiš in vprašaš za ponudbo - predračun, potem pa dobi vpogled in se lahko malo pogajaš.
lp

clock-img

23.10.2007, 15:44

clock-img

Anonimen

Midva sva se zmenila na uro: 8€/uro.

clock-img

07.01.2020, 13:08

clock-img

mpritr1

pencil-img

170

Cene zidarjev najhitreje preverite v tej analizi cen za zidarstvo v Sloveniji.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem