cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Celjanke-nakup, pomoč

clock-img

27.02.2007, 09:17

clock-img

timoteja

pencil-img

524




Hojla, Celjanke, prosim za kakšno idejo kje kupiti tapetniško blago za pretapiciranje kuhinjskih stolov na našem, celjskem koncu. Hvala in veliko sončka na današnji dan vam želim.user posted image


clock-img

27.02.2007, 09:21

clock-img

Anonimen

Poskusi tam zraven Turške mačke je taka mala trgovinica.
Pa še zelo poceni imajo.

clock-img

27.02.2007, 10:20

clock-img

laaara

pencil-img

54

Nasproti sodišča je trgovina Usnje al Konos nisem sigurna, vem pa, da tam imajo to blago. Včasih so ga  imeli tudi v  Sparu v trgovini, kjer imajo tepihe, talne obloge, posteljnino...

clock-img

28.02.2007, 20:44

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

ce gres od muzeja (hermanov brlog) proti gledaliscu na levi strani je ena trgovina k imajo notri veliko dekorativnih stvari(keramiko porcelan lesene dodatke)..pa tudi tapetnisko blago...ko bi se jst spomnila kakse ji rece...ambienta al neki takega sem bla 10 dni nazaj tam pa sem kupila ravno tepetnisko blago...je pa tako da moras prasat in te odpeljejo v skladisce nato pa ti tam pokaze blaga.

clock-img

28.02.2007, 20:55

clock-img

sergy

pencil-img

113

Danes je bila v nabiralniku reklama za totalno akcijo in razprodajo v Veletekstilu-bivši Varteks v centru mesta.

clock-img

01.03.2007, 13:41

clock-img

KOZLEK

pencil-img

102

lesnina v Levcu, od Marcisa, Marcis al neki takega. Mi smo tam kupli blago, pa veliko izbire majo, mamo ga pa eno leto pa je še čist OK.

clock-img

02.03.2007, 12:50

clock-img

timoteja

pencil-img

524





Drage punce, hvala lepa za odgovore in vaš trud.





 

clock-img

15.10.2014, 17:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem