cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Cena za izdelavo ostrešja

clock-img

01.07.2006, 22:50

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Me zanima koliko ste plačale? Z enim mojstrom imamo domenjeno nekje 400.000-500.000, da nama izdela ostrešje, ter prekrije streho. Gre za novogradnjo. Material (les) pa damo sami. Kakšne so drugače cene? Se vam zdi to veliko? Nimava pojma, kake so cene za to.

clock-img

01.07.2006, 23:00

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

moja babi je pred par leti dala 1 miljon za 1/2 strehe (tramove ne - smo imel, v ceni je blo delo, pa prečke, pa kritina).

clock-img

01.07.2006, 23:32

clock-img

manca79

pencil-img

194

Meni se to zdi zelo poceni; mi smo samo za prekrivanje z materialom dali 800.000.
Fajn je če ga malo preverite, če mate možnost, ker pri teh stvareh se mi ne zdi pametno preveč šparat..

_____________________________

lp
M.

clock-img

05.07.2006, 11:42

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

IZVIRNO SPOROČILO: Tia2005
izdela ostrešje, ter prekrije streho. Gre za novogradnjo. Material (les) pa damo sami.


Kaj pa kritino? Če je všteta v ceno je ponudba zelo zelo ugodna.

clock-img

05.07.2006, 12:52

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416


Ne pravim, da to samo cena za izdelavo ostrešja. Les, in seveda tudi kritino, pa damo sami. Oni bodo samo naredili grušt in prekrili.

clock-img

15.09.2016, 12:53

clock-img

robista

pencil-img

91

A je kdo tukaj, ki se je odločil za izdelavo ostrešja pri temu ponudniku - http://www.libelagroup.si/blog/71-izdelava-ostresja?

Ker bo pri nas v kratkem potrebna menjava malo gledamo različne ponudnike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem