IZVIRNO SPOROČILO: raho
soncece - to so kavbojke z višjim pasom - za take, ki nimamo 32 kg s pojstlo vred.
In ki imamo malce posledic od poroda - večji trebuh zaradi popuščanja mišic...
Pa ja ne boš rekla, da izgleda okusno, če ima ženska, ki ima kakšno kilo preveč in odvečno kožo na trebuhu kavbojke z nizkim pasom.
Raho, to mi je jasno, da so to kavbojke z višjim pasom, jaz z nizkim tudi ne nosim, ampak tak smešno zgledajo na teh lutkah, res. Saj zgleda, da ko oblečeš, pa jih napolniš

(jaz imam btw. tudi več kot 2x 32 kg - brez postelje

) so mogoče lepe, ampak na blef jaz ne bi upala kupit. Sploh ne bi hlač upala kopit, ne da jih poskusim. Kak tebi uspe kupit preko spleta lepe hlače, pa da veš, da ti bodo pasale?
_____________________________
Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)