cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dober arhitekt

clock-img

14.05.2007, 11:46

clock-img

iva01

pencil-img

961

A mi lahko katera priporoča kakšnega dobrega arhitekta na območju Dolenjske in Bele krajine, lahko tudi iz Lj

clock-img

14.05.2007, 12:02

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Za tvoj konec ne bi vedela, vendar mnogo ljudi zelo zelo pohvali go. Romano Pleteršek iz LJ. Baje je odlična arhitektka (tudi za notranjo opremo) in ima za Ljubljano zelo zmerne cene.

clock-img

14.05.2007, 12:13

clock-img

iva01

pencil-img

961

Kaj pa za arhitekta Dugarja je že kera slišala, kak je kaj on, men se zdi kr fajn sam  do sedaj sva se pogovarjala samo 1 x po telefonu, pa nevem.... mi pa je ful všeč en njegov načrt....

clock-img

14.05.2007, 13:31

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Ta je iz LJ, če se ne motim? Pozanimaj se za približne cene in jih primerjaj. Sicer ti pa lahko tudi drug, ugodnejši arhitekt naredi podoben/enak načrt, kot ga ima kak dražji.

clock-img

14.05.2007, 13:56

clock-img

iva01

pencil-img

961

ma sej glih tu je stvar ki me skrbi, ker nam je postavu tako nizko ceno, da je nižja še od arhitekta v našem kraju in mi ni jasn al un dela pod ceno, al ni dober, al je ta pri nas tulk kvaliteten ali pa se preveč ceni...

clock-img

14.05.2007, 20:11

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Po moje ni z nizko ceno nič narobe: zdi se mi, da je pri tej konkurenci pameten tisti arhitekt, ki raje naredi več projektov za zmernejšo ceno, kot pa enega na leto za kakšno vrtoglavo ceno.
Ali gre za tipski projekt in kakšno ceno vam je postavil, če ni skrivnost?
Mi bomo sicer gradili na Gorenjskem, arhitekta že imamo in načrt pravkar dodelujemouser posted image

clock-img

14.05.2007, 20:44

clock-img

lolita_0

pencil-img

76

Živijo,
če hočeš dobrega arhitekta, se obrni na Miloša Florijančiča in njegov "a biro" iz Ljubljane (http://www.abiro.net/).
Sem bila več kot zadovoljna z njimi user posted image , čeprav sem bila na začetku malo skeptična zaradi napredne arhitekture, ki jo izvajajo,  pa se je na koncu izkazalo, da na žalost resnično nisem imela pojma o arhitekturi. Je pa tako, da cena veliko pove o kakovosti načrta. Načrti ne morejo biti poceni, če gre za unikatno gradnjo in kjer je vsak detajl preštudiran. Kadar je cena nizka, gre ponavadi za serijsko izdelavo načrtov, ne pa za unikatno gradnjo.

clock-img

15.05.2007, 08:19

clock-img

robinzon

pencil-img

500

Lolita_0 načrte ima res hude.  Koliko pa je bila cena in za kakšno kvadraturo, če ni skrivnost?

LP

clock-img

16.05.2007, 09:48

clock-img

iva01

pencil-img

961

IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Po moje ni z nizko ceno nič narobe: zdi se mi, da je pri tej konkurenci pameten tisti arhitekt, ki raje naredi več projektov za zmernejšo ceno, kot pa enega na leto za kakšno vrtoglavo ceno.
Ali gre za tipski projekt in kakšno ceno vam je postavil, če ni skrivnost?
Mi bomo sicer gradili na Gorenjskem, arhitekta že imamo in načrt pravkar dodelujemouser posted image



Gre za tipski načrt ki nama je biv full full všeč cena 1500 evrov, ampak sma včeri zvedela da takšnega tipa hiše na naši lokaciji ni mogoče zgradit (merilo mora bit 1:1,4) tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdej pa res nevema, čakama na odgovor arhitekta iz našega kraja, tako da bomo videl kaj sploh lahk naredimo, sam mi ni vse spet od začetka,...tako da nevem mogoč pa bom kje kaj lušnega vidla.....

clock-img

17.05.2007, 01:25

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Iva,
po moje pa še ni treba obupat, dober arhitekt lahko uredi marsikaj.
Recimo, pri nas bo hiša lahko kar nekaj metrov višja od višine, zapisane v LIF, ker je 'pač taka praksa'user posted image user posted image
Ista fora je recimo takrat, ko si nekdo želi štirikapnico, v LIF pa je napisano, da se lahko gradi le dvokapnica. Arhitekt lepo zriše 4-kapnico in jo interpretira kot dvokapnico z dolgimi 'čopi'.

Najbolje bo, da vprašaš lokalnega arhitekta, kaj lahko stori! Morda mu pokaži še ta tipski načrt, ki ti je všeč, ali pa vprašaj kar direktno Dugarja! Prepričana sem, da bodo našli eno super rešitev za vašo hiško!!

LP

clock-img

17.05.2007, 10:38

clock-img

iva01

pencil-img

961

Odločila sma se da najprej počakava kaj nama bo predlagal ta arhitekt v našem kraju, če nam bo všeč pol ok, boma pa verjetno vseen vprašala še Dugarja kaj on meni, sej v bistvu mama še kr šasker mamo namen z gradnjo začet naslednje leto spomlad, tako da ..... bo že kaj
Razmišljala sva da bi dala načrt naredit po najinih zamisli, ampak nimam pojma kak ker spoloh nevem kako bi to v bistvu lahko zgledalo, notranjost ni panike to točno vem kako hočem sam potem z zunanjostjo in merami pa nimam pojma, no kvadraturo mama določeno (med 180 in 200 M2)....

clock-img

17.05.2007, 10:40

clock-img

iva01

pencil-img

961

Ja sej v tem je glih problem midva si želiva 4 kapnico v LIF pa piše da mora biti samo dvokapnica

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem