writing-img

Dojenček v avtomobilu

clock-img

25.11.2007, 08:49

clock-img

Nagajučk

pencil-img

47

Ima kdo avto s tremi vrati?
Kje vozite otroka, na sovoznikovem ali zadnjem sedežu? In kakšna je vaša izkušnja s transportom vozička, glede na majhen obsek prtljažnika?

clock-img

25.11.2007, 09:07

clock-img

ana b

pencil-img

1004

Oj!
Ko smo imeli samo enega otročka, smo se čisto v redu po svetu prevažali s twingecem. Mali je bil v lupinici na sovozikovem sedežu ali pa kasneje zadaj za sovoznikovim sedežem, da sem ga lahko videla. Voziček je šel v prtljažnik s(mo pred nakupom vozička to testirali) prtljaga pa  v manjših kosih ob vozičku in na zadnjem sedežu.
Pa na morje smo šli štirje z vso prtljago in tudi nekaj hrane, pa še voziček- marela, je šlo fino not user posted image . Letos smo šli pa prav tako štirje z enoprostorcem, pa je bil ravnotako nabasan user posted image  

clock-img

25.11.2007, 09:07

clock-img

karamela

pencil-img

645

Ko sem imela v avtu 3 vrata, sem ga vozila zadaj. Za vožnjo spredaj se dobro pozanimaj, zaradi air bagov, ki morajo biti izklopljeni, pa tudi načeloma kot jaz vem se otročke naj ne bi vozilo spredaj v sedežih.

Ti pa priporočam ob menjavi avtomobila, obvezno kupi s 5 vrati. Jaz sem in je veliko lažje, še posebej sedaj ko imam dva user posted image .



clock-img

25.11.2007, 09:42

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Da ne boš menjala avtomobila kupi avtu primeren voziček. takšen, da se lepo zloži in da lepo vse spraviš noter. Otrok pa obvezno zadaj za tabo...

clock-img

25.11.2007, 13:03

clock-img

Nagajučk

pencil-img

47

Airbag bova izklopila tako, da to bi slo. Zaradi same varnosti, pa spet ne vem kaj je bolje spredaj al zadaj.
Za enkrat avto ostaja kot je, ni se eno leto star in zal s finance plati ga ne bova morala zamenjati tako hitro.
Mali nagajuček pa se nama bo pridružil v začetku aprila. Itak se lahko še kaj naredi, ampak trenutno gledava na situacijo iz stanja kot je.
Hvala za deljenje izkušje.
user posted image

clock-img

25.11.2007, 13:08

clock-img

Nagajučk

pencil-img

47

ja, sem tudi sama za da je zadaj, pa vendar dve kolegica jih vozita spredaj (kljub temu da imajo avte z 5 vrati). Potem pa morm mal povprasat za vaše mnenje.
thx

clock-img

25.11.2007, 13:29

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

pa vendar dve kolegica jih vozita spredaj



Ja, in? A pol je treba pa še vam?

Jaz sem malega do 9. meseca vozila v Twingotu, zadaj, voziček smo imeli pa Peg Peregotov s tavelikimi kolesi, je pač podvozje šlo v prtljažnik, košara pa zadaj za voznikovim sedežem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

25.11.2007, 14:15

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Jaz sem imela pri Mirni na začetku Seata Ibizo, na 3 vrata. Vozila sem jo zadaj, na sovoznikovem sedežu. Vedno. Pa imela sem tisto ogledalce, da sem jo videla.

Voziček sem imela Quinny Freestyle 4XL, ki je ogroooooooooooomeeeeeeeeeeeeen, pa sem ga zbasala zadaj.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

25.11.2007, 19:59

clock-img

Anonimen

Vedno zadaj.

Vožja spredaj preusmerja tvojo koncentracijo s ceste na otročka in se ne priporoča.

clock-img

26.11.2007, 10:50

clock-img

lea23

pencil-img

517

imam citroena c2, 3 vrata, tamalo vozim v lupinici na sovoznikovem sedežu. voziček dam v prlažnik in pride glih za glih..
zadnja sedeža imam itak vedno frej, in če bi bila sila in bi mogla it na morje z mojim avtom, bi pač šla ane.. prtlaga lepo zadaj in to je to.
drugač pa ima mož družinski avto karavana ki ga imamo pa za izlete, morje, ko gremo na vikend,.. za naju s tamalo je pa moj citroen čisto dovolj

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem