writing-img

Dopust na Gorenjskem

clock-img

06.08.2007, 23:11

clock-img

Anonimen

Gledam malo po netu in so cene grozne user posted image  Placas za app vec, kot na Pagu v Novalji v najvisji sezoni user posted image user posted image user posted image  Gledala sem camp Sobec - drago. Campa v Gozd Martuljku ne najdem, APP-je sem malo gledala - drago.

A obstaja sploh kaka spletna stran za Slovenijo, tako kot je npr. adriatica.net za CRO, razen www.slovenia.info, kjer ne najdem nic koristnega.

Iscem pa za obmocje Bohinja, Gozd Martuljka, Pokljuke in okolice ... Da delas izlete npr. na Vogel, Bohinjsko jezero, Pokljuko, Uskovnico, mogoce Kranjsko goro, slap Pericnik in dolino Vrata itd.

In seveda spet iscem nekaj, kjer so psi dovoljeni user posted image

LP

clock-img

07.08.2007, 08:21

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

ribica RR - ja je kar drago vse skupaj...a ti samo apartma...kaj pa kamiranje?

clock-img

07.08.2007, 08:26

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Joj no - a zdej bo pa Pag referenca! Meni je osebno Gorenjska lepša kot Pag, tako da jasno, da je dražje...

Šobec je spedenan kamp v nulo! Ampak res, v nulo! Psi so dovoljeni. Otroških igrišč je povsod dovolj. Sanitarije urejene. Pa tudi drago ni tokl - 12 Eur po osebi, otroci do 7 leta zastonj, avto ne plačaš dodatno, šotor ne plačaš dodatno...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

07.08.2007, 08:43

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

viv se strinjam s tabo - glede na to, kako zrihtan je šobec, kaj ponuja in kako dobro izhodišče je za vse gorenjske ture...niti slučajno ni predrag...otroci imajo tam kaj početi...odraslim ni preveč vroče k je dost sence...skratka ribica, če si za kampiranje potem...Šobec nujno...ne bo vam žal, je veliko bolj zrihtan kot katerikoli kamp na hrvaškem

clock-img

07.08.2007, 08:58

clock-img

Goldy

pencil-img

2749

Pozdravljena!

Jaz osebno hodim že let v manjši kamp "Kamne". Imajo tudi hiške (opremljene z vodo in sanitarijami ali pa takšnimi brez tega). Psi so dovoljeni. Kamp se nahaja v Dovjem, če se pelješ iz Jesenic proti Kranjski Gori na desno. Ni tako zrihtan kot Šobec, ampak mi se imamo že 8 let lepo pri njih.

LP

clock-img

07.08.2007, 09:23

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz ti predlagam, da za ponudbo apartmajev pogledaš še na turistična društva na Gorenjskem oz. jih kar pokličeš pa ti bodo dali telefonske privatnikov, ki oddajajo apartmaje. Nekatere internetne strani imajo pa privatnike gor (podatke) in se kar nanje obrneš.
Kamp v Gozdu Martuljku ima pa sedaj pod svojim okriljem Hit Alpinea - ta združba ima tudi vse hotele v Kranjski Gori, tako da pokliči kar v Hotel Špik in ti bodo dali podatke za kamp.
Govori pa se, da ga bodo zaprli, ker je interes firme drugačen...user posted image
Zaenkrat še dela!

clock-img

07.08.2007, 14:31

clock-img

Anonimen

Ne viv, ni Pag referenca, je samo primerjava. Se ti oproscam, ker imam drugacen pogled na svet, kot ti user posted image user posted image user posted image  

Ma sej iscem informacije bolj sele za drugo leto in bo najbrz kar Ljubljana izhodisce za vse izlete, brez kampiranja in vsega ostalega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem