cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Enojajčna ali dvojajčna

clock-img

31.05.2011, 13:57

clock-img

Zoja Lara

pencil-img

387

Pozdravljene dvojne user posted image

Sama sem svoja fantka že rodila pred dobrim letom user posted image Me pa zanima, če v nosečnosti veste ali nosite dvojajčna ali enojajčna dvojčka?

Jaz sem mislila, da imam enojajčna, po porodu pa se je izkazalo, da sta dvojajčna.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

clock-img

31.05.2011, 18:41

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

JAz sem vseskozi vedela, da sta dvojajčna. VSak s svojo posteljico in v svojem ovoju. PA še parček povrhu user posted image

clock-img

31.05.2011, 20:42

clock-img

Shadow

pencil-img

638

Pri nas je bilo identično kot pri sayuri! user posted image

clock-img

31.05.2011, 21:23

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Meni so rekli, da sta dvojajčna, zdaj se vsi bolj nagibajo k temu, da sta enojajčna (da se je jajčece zgodaj razcepilo in potem nosečnost izgleda kot nosečnost z dvojajčnimi dvojčki). Ločijo ju le redki (razen tistih domačih, ki ju vidijo pogosteje), pa še to le, če sta skupaj, če sta vsak zase, pa itak ne vejo kateri je. 

clock-img

20.06.2011, 21:44

clock-img

lil_

pencil-img

577

jaz sem tudi vedela, da sta enojajcna dvojcka. najprej so mislili, da sta v isti posteljici in istem ovoju. kasneje se je izkazalo, da imata vsaka svoj ovoj.
po porodu mi sploh noben ni omenu, kaksni dvojcici sta. bomo videli, kako si bosta podobni cez cas user posted image

clock-img

20.06.2011, 21:50

clock-img

mateyka

pencil-img

13812


IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
JAz sem vseskozi vedela, da sta dvojajčna. VSak s svojo posteljico in v svojem ovoju. PA še parček povrhu user posted image



če rodiš fantka in punčko, ti je cirka jasno, da nista enojajčna user posted image

kaj se vam zdi bolje - eno ali dvo jačni dvojčki? ker dvojajčna sta genetsko kot brat in sestra, enojajčna pa genetsko identična.. nekak se mi zdi da bi bolj pozorna na razlike, če bi bila enojajčna..

clock-img

21.06.2011, 09:07

clock-img

Zoja Lara

pencil-img

387

kaj se vam zdi bolje - eno ali dvo jačni dvojčki? ker dvojajčna sta genetsko kot brat in sestra, enojajčna pa genetsko identična.. nekak se mi zdi da bi bolj pozorna na razlike, če bi bila enojajčna..


Oboji so zanimivi. Jaz, ko sem mislila, da mam enojajčna, sem rekla, da jih ne bom isto oblačla, ker sta itak že čisto ista. Zdaj, ko pa sta, kot bratca pa ju večinom,a isto oblačim.

Enojajčni so res nek fenomen, ampak mi je kr malo grozljivo, ko sta dva človeka čisto ista.

Sem gledala 1x po TV, enojajčni dvojčici, sta stari že čez 40, živita skupaj in sploh nimata svojih partnerjev. Pol je pa blo govora o krizi identitete pri enojajčnih- res so lahko zmedeni, če celo otroštvo gledajo sebe v ogledalu user posted image So pa res fenomen.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem