cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Fantovska imena

clock-img

06.12.2022, 21:01

clock-img

Evaa1

pencil-img

3

Živijo, iščemo ime za fantka. Želja je kakšno klasično ampak ne preveč pogosto ime. Zanima me vaše mnenje o spodnjih imenih. Katero bi vi izbrali? 
Adrijan BenjaminDanijel ErnestHugoJonatanLeonardNikolajOliverRafaelSamuelTeoValt_erVincent
Hvala za pomoč! 

clock-img

06.12.2022, 21:13

clock-img

Evaa1

pencil-img

3

Vidim da je vsa imena skupaj dalo. Objavljam bolj pregleden seznam. In dodajam, da sva s partnerjem morda že izgubila občutek za to kaj je še družbeno "sprejemljivo" ime, ker trenutno bi se odločila za ime Hugo. 😅
Adrijan Benjamin 
Danijel 
Ernest 
Hugo 
Jonatan Leonard Nikolaj 
Oliver 
Rafael 
Samuel 
Teo 
Valt_er 
Vincent 

Hvala za pomoč!

clock-img

08.12.2022, 20:18

clock-img

maca51

pencil-img

179

Trenutno je med naštetimi najbolj (po mojem mnenju) priljubljeno ime Oliver ali pa Teo. Meni je iz tega seznama najbolj všeč Ernest, tudi poznam fantka s tem imenom. 😊

clock-img

06.02.2023, 15:41

clock-img

Stella Marella

pencil-img

362



IZVIRNO SPOROČILO: Evaa1

Vidim da je vsa imena skupaj dalo. Objavljam bolj pregleden seznam. In dodajam, da sva s partnerjem morda že izgubila občutek za to kaj je še družbeno "sprejemljivo" ime, ker trenutno bi se odločila za ime Hugo. 😅
Adrijan Benjamin 
Danijel 
Ernest 
Hugo 
Jonatan Leonard Nikolaj 
Oliver 
Rafael 
Samuel 
Teo 
Valt_er 
Vincent 

Hvala za pomoč!





A ste se ze odlocili? 🙂
Meni so vsec Jonatan, Adrijan, Oliver, Rafael, Samuel, Leonard, mogoce Teo. Če sem kaj pomagala 😁

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem