writing-img

Femara

clock-img

20.11.2020, 13:29

clock-img

Milaaa

pencil-img

2

Pozdravljene,

stara sem 41 let in 2 leti s partnerjem delava na zanositvi. Pred 14 dnevi sem imela laparoskopijo in histeroskopijo, kjer so ugotovili, da sta jajcevoda prehodna. Odstranili so mi tudi pregrado in 1 polip na maternici. Sedaj pa mi je ginekolog predpisal Femaro. Zanima me, če ima katera izkušnje z njo?

Hvala, lep pozdrav!!

clock-img

20.11.2020, 14:06

clock-img

JackieO

pencil-img

800

Pozdravljena, preveri v temi vsak mesec znova, tam imajo punce izkusnje s Femaro in Clomidom. 

Me pa zanima, ker si ze ravno omenila, glede lprs in hsg. Js bi morala imeti HSG, pa so mi na UZ ugotovili, da imam polip tako da so mi izdali napotnico za lprs in hsc, verjetno bi mi vmes naredili tudi hsg. Seveda so mi sedaj odpovedali zaradi korone za nedolocen cas. Zanima me kako kej poteka okrevanje in pocutje. In cemu naj bi sedaj sluzila Femara? Hvala za info. 😉

clock-img

20.11.2020, 14:17

clock-img

Milaaa

pencil-img

2

Živijo,

ma na podlagi krvnih izvidov, imam bolj švoh ovulacije. To naj bi spodbudilo?

Glede posega, jaz sem en dan ostala noter, kar je OK, ker si itak ves čuden od narkoze.. Poseg traja nekje 1 uro. Potem sem pa 2 dni bolj počivala. Bolelo me je malček zaradi šivov (naredijo 2 luknjici - 1 v popku drugo pa ene 10 cm nižje) in plina, ki ti ga dajo, ampak res minimalno... po 2 dneh sem bila že čisto OK.
Najbolj se mi zdi, da zmaltra narkoza :)

Vse dobro!!

clock-img

20.11.2020, 14:50

clock-img

JackieO

pencil-img

800

Kje pa si imela operacijo? 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem