writing-img

Ginekolog - Novo mesto

clock-img

07.04.2010, 12:51

clock-img

mag3

pencil-img

1194

Pozdravljene punce.

Imela bi eno vprašanje glede ginekolog-a,-inje. In sicer, katerega priporočate v času nosečnosti v Novem mestu?? S katerim ste bile zadovoljne? In če ima katera kakšne izkušnje z dr. Mijajlovičem, ki ima ordinacijo v bolnici-porodnišnici??

clock-img

07.04.2010, 15:50

clock-img

Alex01

pencil-img

2289

Dr. Kostanjšek Jasnauser posted image

clock-img

07.04.2010, 16:28

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Meni, osebno pa ravno Kostanjškova niuser posted image Dr. Mijajlovič je zanimivuser posted image pač po svoje strokovnjak in umetnik na svojem področju, mora ti potegniti tip karakterja kakršen je on, je posebnež, jaz osebno imam dobre izkušnje z njim. Dr. Gradecki Mirjam, mi je zakon, ampak mislim, da že dolgo ne sprejema več novih pacientov, je za vprašat...zelo pohvalijo tudi Dr. Klaričevo.

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

07.04.2010, 16:36

clock-img

Mala_princeska

pencil-img

5621

Dr. Bučar-jeva tudi ni slaba, jaz osebno zelo zadovoljna z njo.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

clock-img

07.04.2010, 17:22

clock-img

Alex01

pencil-img

2289

corfu - kakor za kogauser posted image . jaz sem z njo zelo zadovoljnauser posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2010, 17:40

clock-img

rea27

pencil-img

1776

se podpišem pod alex...dr. mirjam gradecki je odkar je postala šefic a zelo arogantna in vzvišena...moje mnenje..
mijajlo zakon, pišek tudi okej..

_____________________________

rea27

clock-img

07.04.2010, 17:47

clock-img

mag3

pencil-img

1194

Predvsem me zanima kakšne izkušnje imate z dr. Mijajlovičem med nosečnostjo?

clock-img

08.04.2010, 17:32

clock-img

mag3

pencil-img

1194

IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Predvsem me zanima kakšne izkušnje imate z dr. Mijajlovičem med nosečnostjo?



Zanimam pa se zato, ker sem sama njegova pacientka in semj zanosila in še nimam izkušenj z njim med spremljanjem nosečnosti.

clock-img

08.04.2010, 17:44

clock-img

natasa.jurman

pencil-img

48

Jaz sem pri Dr. Bučarjevi, že v prvi nosečnosti je bila ona moja ginekolognija.
In moram rečt, da je zelo v redu ginekologinja.
Sestre so zelo prijazne, če se pa kaj zalomi, tako kot se je pri meni v 7. mesecu nosečnosti, te pa itak pregleda zdravnik, iz porodnišnice, v mojem primeru je bil to Dr. Mijajlovič, ki je bil zraven  tudi pri porodu.

Šekoranja me je pregledal ob sprejemu in se mi zdi da je zelo grob. No ja verjetno ima vsaka svojo zgodbo....user posted image

clock-img

15.04.2010, 07:52

clock-img

MEGi20

pencil-img

298

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Dr. Kostanjšek Jasnauser posted image



Alex01 tudi jaz dajem glas za dr. Kostanjšek Jasno...

Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)

Za Dr.Šekoranja sem slišala da je zelo grob  kar se pa Dr. Gradecki tiče mi je pa sam UZ proti koncu nosečnosti delala tko da za njene preglede pa nevem povedat.

To bo to.user posted image  

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

clock-img

12.07.2022, 17:30

clock-img

Rubilubi

pencil-img

70

Sicer je tema že malo starejša, pa vseeno napišem. Na kontroli v 32. tednu sva bili z mojo ginekologinjo dr. Rajterič Brečko zmenjeni, da mi opravi tudi kontrolo rasti ploda. Na žalost je na bila na dan pregleda odsotna, zamenjal jo je dr. Mijajlović. Moram reči, da sem zelo razočarana nad njim. Kontrole rasti ploda mi ni opravil, njegove besede so bile celo: nam to nič ne koristi, otroku pa tudi ne. Na samem pregledu je izmeril samo bitje srca z doplerjem, pa še to tako tako. Najprej reče da ima 160 utripa, nato 140. 🤔 Njega sem imela na žalost tudi na morfologiji, in že takrat nisem bila zadovoljna, saj mi na nekaj vprašanj ni odgovoril, kot bi si želela - npr. hotela sem videti roke in noge, pa mi jih ni pokazal in kar na hitro rekel, daje vse vredu. Slikice iz morfologije nisem dobila nobene ☹️ Moram pa pohvaliti mojo ginekologinjo, dr. Rajterič Brečko, ki se na vsakem pregledu poglobi in dobro opravi pregled.

clock-img

26.08.2022, 00:12

clock-img

TylerMax32

pencil-img

19

ta

IZVIRNO SPOROČILO: natasa.jurman

Jaz sem pri Dr. Bučarjevi, že v prvi nosečnosti je bila ona moja ginekolognija.
In moram rečt, da je zelo v redu ginekologinja.
Sestre so zelo prijazne, če se pa kaj zalomi, tako kot se je pri meni v 7. mesecu nosečnosti, te pa ta itak pregleda zdravnik, iz porodnišnice, v mojem primeru je bil to Dr. Mijajlovič, ki je bil zraven  tudi pri porodu.

Šekoranja me je pregledal ob sprejemu in se mi zdi da je zelo grob. No ja verjetno ima vsaka svojo zgodbo....user posted image


Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)



Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)

< Sporočilo je popravil TylerMax32 -- 26.8.2022 0:14:29 >

clock-img

30.08.2022, 15:38

clock-img

*snowflake*

pencil-img

303

Klarič Kamin zame najboljša! Vse tip top. Res se posveti, posluša in vedno na voljo za pomoč.Kostanjšek sem imela v letu 2020, ker je delala v času covida. Meni je bila ok, ampak se nisem počutila najbolje v njeni oskrbi. Prisegam na Klaričevo.

clock-img

19.09.2022, 23:22

clock-img

TylerMax32

pencil-img

19

IZVIRNO SPOROČILO: TylerMax32

Kako oddati stanovanje?

IZVIRNO SPOROČILO: natasa.jurman

Jaz sem pri Dr. Bučarjevi, že v prvi nosečnosti je bila ona moja ginekolognija.
In moram rečt, da je zelo v redu ginekologinja.
Sestre so zelo prijazne, če se pa kaj zalomi, tako kot se je pri meni v 7. mesecu nosečnosti, to pa itak pregleda zdravnik, iz porodnišnice, v mojem primeru je bil to Dr. Mijajlovič, ki je bil zraven  tudi pri porodu.

Šekoranja me je pregledal ob sprejemu in se mi zdi da je zelo grob. No ja verjetno ima vsaka svojo zgodbo....
https://www.shopsy.si/Shopsy-Davcna-Blagajna/[user posted image



Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič https://atelierrebul.si/ ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)



Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)




< Sporočilo je popravil TylerMax32 -- 19.9.2022 23:28:09 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem