cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ginekolog v MB, Ptuj

clock-img

22.06.2010, 21:23

clock-img

sonce21

pencil-img

187

Pozdravljeni!

Mrzlično iščem dobrega splošnega ginekologa v MB in okolici, ki nima čakalne dobe pol leta. Sem že rodila in ne mislim večuser posted image , zato ne rabim porodničarja, lahko je tudi zasebnik z koncesijo. V UKC MB ne sprejemajo zunanjih pacijentov, ZD v Vošnjakovi pa se na daleč izogibamuser posted image zaradi slabih izkušenj!

Hvala za pomoč!

LP

clock-img

23.06.2010, 07:58

clock-img

Zoja Lara

pencil-img

387

Ciao!

Na Ptuju je baje dr. Lukman fajn.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

clock-img

23.06.2010, 11:05

clock-img

donna22

pencil-img

2185


IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Ciao!

Na Ptuju je baje dr. Lukman fajn.




Res je, on je tudi moj G, je zasebnik s koncesijo. Je pa treba poklicat in vprašat, ker ne vem, kako je z jemanjem novih user posted image

clock-img

23.06.2010, 11:51

clock-img

petea

pencil-img

5336

Sonce21, Petrovičeva in njene sestre v ZD so meni super. In prva čakalna doba je relativno kratka (2-3 mesece).

< Sporočilo je popravil petea -- 23.6.2010 11:54:24 >

clock-img

23.06.2010, 22:18

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Kaj pa Mojca Berčič v Vošnjakovi?

clock-img

25.06.2010, 16:58

clock-img

pupika

pencil-img

2132

Poskusi na Ptuju pri dr. Bosiljevi, prej je delala v UKC MB, sedaj pa se je preselila in ima mogoče še sprejema pacientke, vsaj zadnjič sem slišala, da bo eno punco še sprejela, ker kar nekaj prejšnjih pacientk ni šlo za njo na ptuj.

clock-img

14.03.2023, 13:31

clock-img

cross

pencil-img

1

■■■Najslabša ginekologinja Maja Rosič!■■■Samo daleč na okrog se izognite ginekologinji -Maja Rosič.Ženska nima znanja, in ne volje še manj pa želje komu pomagati in ga zdraviti. Zelo slabo in površinsko obravnava svoje pacientke. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem