cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Glasujte za najboljšo babico in porodničarja v Sloveniji

  
clock-img

23.04.2006, 17:12

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Živjo!
 
Dajte vsi glasovat za svojega oz. svojo babico oz. porodničarja, ki ste jih imeli prisotne pri porodu.
 
Lepo je, da se malo spomnimo tudi njih, ki so nam pomagali, da so naši sončki zagledali luč sveta in življenja. 
 
Napište njeno/njegovo ime in preiimek, pa v kateri porodnišnici je oz. je delal/a :

  • babica NADA HRIBAR
  • v Ljubljanski porodnišnici

Nada, najlepša hvala za prečudovit porod.
 
 
 

clock-img

23.04.2006, 17:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.04.2006, 19:05

clock-img

Anonimen

* Marjeta Žlebnik user posted image
* porodnišnica Kranj

clock-img

23.04.2006, 19:07

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Marjeta Žlebnik - KRANJ

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

23.04.2006, 19:24

clock-img

janja 27

pencil-img

2523

babica: jana bratošuser posted image user posted image user posted image
porodnišnica postojna user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.04.2006, 19:36

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Majda Jelovčan - Kranj

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

23.04.2006, 20:19

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

zihr mora zmagat babica Vima (ueeee, ne vem priimka) iz Ljubljanske porodnišnice!! Nas je zelo prijazno in hitro uštimala user posted image . Hudimana, pa sem  si rekla, da se ji bom šla zahvalit, pa sem taka rit, da še nisem šla... grrrrr.

Skratka - Vilma, vi ste zakon, upam, da bojo šle vaše praktikantke po vaši poti user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

23.04.2006, 20:25

clock-img

Anonimen

2ursae, saj ti mora v materinski knjižici pisati, kako se je babica pri porodu pisala. Pri meni piše ime in priimek.

clock-img

23.04.2006, 20:32

clock-img

gamini

pencil-img

823

  • babica oz. nadzorna sestra Anita Prelec (prisotna pri 2. in 3. porodu)user posted image
  • porodnišnica Ljubljana.  

clock-img

23.04.2006, 20:40

clock-img

lex

pencil-img

6532

Pordničar je bil dr. Pristovnik, ki je dobro opravil svoje delo pri čiščenju, babica pa je bila ga. Marija Mavrič, ki je CEL porod bila poleg naju/nas, si ne bi mogla želeti boljšega osebja. Aja rodila sem pa v Slovenj Gradcu. user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

23.04.2006, 20:50

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Babica NADA HRIBAR, porodnišnica Ljubljana. Super babica. Hvala za vse

clock-img

23.04.2006, 20:58

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Anka Grm, porodnišnica Kranj user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.04.2006, 21:02

clock-img

renan

pencil-img

1377

Definitivno babica Hedvika iz porodnišnice Murska Sobota. Ne vem, kako se piše(ne piše v materinski). Vsaka ji čast, me je tako bodrila in motivirala, da ji tega nikoli ne pozabim. Brez nje bi veliko dlje časa rojevala ali celo obupala na pol poti. In še to: imela je tako odnos, kot bi ga morale imeti vse babice: dala mi je občutek, da smo ji midva z možem in najin mali rojevajoči se sinek najpomembnejši na svetu.


clock-img

23.04.2006, 21:10

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Babičar Bojan Kurnik - porodnišnica MB.
user posted image user posted image user posted image
Najprej mi je bilo malo neprijetno, ko se mi je predstavil in sem skapirala, da bom imela babičarja, ampak takoj zatem sem bila pozitivno presenečena. Sploh pa pozneje, ko sem rojevala user posted image . Totalno v oporo! Sredi poroda je prišla mimogrede še neka druga babica - za 10 sekund - mimo - in me nadrla ! Halo? In to zadnjih 10 minut, ko so bili tisti pritiskači popadki. Še sreča, da ni ostala tista babica pri meni ali da bi bila tista "moja".

clock-img

23.04.2006, 21:11

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

MB, Stefka Brumec

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

23.04.2006, 21:21

clock-img

Romcka

pencil-img

285

user posted image jaz pojma nimam kdo vse je zame skrbel v LJ:) je bla taka guzva:):)
smo bli zmenjeni za vakumski porod zaradi mojega srcka in se je ful zavleklo, da so siht zamenjali...prva babica je bla tecka  in je mozicku kr neki morila, pol pa je prisla druga garnitura in je blo superca...v materisnki pise Erika Tuta dr.med....anyway - meni je blo v LJ zlo lustno...v sobi smo se pol vlik smejale in debatirale z vsemi k so not v sobo prisli - od postarke, cistlilk, negovalk...res nc slabga nimam cez LJ povedat:)

clock-img

23.04.2006, 21:27

clock-img

violinski

pencil-img

960

Babica Saša Marko (ali Matko?), Porodnišnica Ljubljana.

Če jo kdo sreča, naj ji pove: Hvala! Hvala! Hvala! Hvala!

clock-img

23.04.2006, 21:28

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

babica Nataša Likar
Porodnišnica Postojna
 
Ta je pa res pravi angelček, pomirjujoča, krasna - samo želim si lahko, da bi tudi drugič naletela nanjo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

23.04.2006, 21:43

clock-img

mayflower

pencil-img

789

Rodila sem v Lj porodnišnici s CR in se prvih štirih ur, ko sem naravno rojevala skoraj nič ne spominjam. Bila je sicer ena prijazna blond zdravnica, o babici pa sploh ne bom zgubljala besed. Razen, da mi je dajala sredstva proti bolečinam, je sploh ni blo v porodni sobi. Bla sva sama z možem, dobro, da sem znala iz materinske šole predihavat popadke. Pol, ko se je zakompliciralo, pa je itak prišlo par ljudi, k ne vem, če so se mi sploh predstavli, ker sem bla že vsa omamljena od medikamentov, bolečine...
Moram pa pohvalit mojo zdravnico dr. Alenko Zavrtanik Čelan in vse ostale porodničarje iz Šempeterske porodnišnice, kjer sem najprej ležala pred porodom. Pa tudi babice so zelo prijazne in strokovne.

clock-img

23.04.2006, 22:33

clock-img

Piškotka~

pencil-img

335

Gordana Njenjič in pa Renata Nahtigal. Pa tudi Anže Čeh je zakonuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

clock-img

23.04.2006, 22:55

clock-img

sazi

pencil-img

5175

Marinka Kralj - porodnišnica Ljubljana
še dobro, da je bila tako hitro po začetku izmena in se je pojavila ona - HVALAHVALAHVALA
prejšnja babica (žal ne vem imena) mi je napovedala 10 ur rojevanja in izginilauser posted image

clock-img

23.04.2006, 23:03

clock-img

alfa

pencil-img

153

Renata Nahtigal in ga. Ilić - Ljubljana - obe sta super.

clock-img

23.04.2006, 23:32

clock-img

* Binchy

pencil-img

61

- Lila Hojsak ( upam da sem priimek prav napisala)
- porodnišnica Ljubljana

Zelo uredu in upam, da bomo mel tud zdej tako srečo in bo zraven user posted image user posted image .

Lp user posted image PDP 11.7.

clock-img

24.04.2006, 00:22

clock-img

Katja6

pencil-img

144

Maja Gros - Porodnišnica Jesenice

clock-img

24.04.2006, 01:40

clock-img

jupiter

pencil-img

175

NM, moj user posted image   si je izbral Metko!

Težko verjamem, da je kje na svetu še kakšna bolj podkovana, prijazna, zanesljiva, preprosta, s toliko dobre volje in pozitivne energije kot ona. Z njo bi lahko rodila vsak mesec enkrat,  ženska je pravi pravcati user posted image (angelček).

Premalo je besed, da bi lahko opisale kolk sem ji hvaležna. Zlata.




< Sporočilo je popravil jupiter -- 24.4.2006 1:43:33 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem