cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Gnojne bulice na zunanjih sramnih ustnicah

clock-img

12.10.2008, 17:43

clock-img

Anonimen

Po porodu pred več kot 3 leti so se mi na zunanjih sramnih ustnicah naredile majhne bulice, ki pa mi niso povzročale nobenih težav. Sem vprašala svojega G, pa je rekel, da ni to nič posebnega.
Včeraj zjutraj pa, ko sem bila na Wcju, mi je ena počila in je ven priteklo malo gnoja pomešanega s krvjo. Zdaj pa mi je desna stran sramnih ustnic ful otekla, me boli (težko sedim) in bulice so se povečale, občasno ven priteče malo gnoja.
Zelo sem prestrašena. Saj bom jutri šla takoj po napotnico za gin, a me zanima, če je katera že imela kaj podobnega.
Malo sem brskala po netu, pa nisem nič posebnega našla, le da naj bi se ti ognojki operativno odstranjevali. Mene pa skrbi, da to ne bi bile kake rakave tvorbe.

Če je katera že to imela, naj mi pove, kako se je to rešilo: z operacijo, koliko dni si v bolnici in v bolniški ...? Se to lahko ponavlja?
Hvala.

clock-img

12.10.2008, 17:53

clock-img

Anonimen

Meni se je začelo pojavljat enako, kot tebi  po porodu. Ena velika gnojna bulica, kot nekakšen velik mozolj. Boli, poči in priteče gnoj in malo krvi. Se pa ponavlja vsakih toliko časa na istem mestu. Nikoli nisem razmišljala, da bi bilo to kaj nevarnega, rakastegauser posted image

clock-img

12.10.2008, 20:19

clock-img

s.

pencil-img

639

Mogoče gre za herpes simpleks tipa 2.

Malo poglejte na netu, so slike zraven. Mažite s tea tree oljem in kremo in izpirajte, pa pazite, da ne preneste še drugam.

Jaz bi naredila pošten razgovor z G glede tega, saj se ni za hecat, da to ni nič takega. Seveda je!

clock-img

12.10.2008, 20:45

clock-img

M_mojca

pencil-img

255

čim prej k ginekologu!!

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

clock-img

13.10.2008, 10:44

clock-img

pikicao.

pencil-img

2694

obstaja moznost da imas HPV. jaz ga imam samo da so se meni pojavile predrakaste celice...druga oblika HPV-ja pa so genitalne bradavice.pozanimaj se

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem