writing-img

IUI - izkušnje

clock-img

19.05.2008, 07:43

clock-img

Jana28

pencil-img

71

Prosim, če se mi oglasite tiste, ki imate izkušnje z IUI postopkom.

Pri nama je bilo namreč tako, da je bil prvi spermiogram zelo slab, vendar so plavalci bili, pa nama je Reš rekel, da pride v poštev umetna oploditev. Čez en mesec so bili rezultati vidno boljši, pa kljub temu pod pričakovanimi. Reš me je dal na Klomifen in morala sem priti 12. dan po spolnem odnosu prejšnji večer na pregled. Ugotovil je, da sem sproducirala (samo?) en folikel velik 17mm, da bo ovulacija čez dva dni, vendar v materničnem vratu po 14h urah nobenega plavalca več:( Junija sva naročena spet k Rešu, pa me malo zanima na kaj lahko računava?
aja, pa še to, jaz sem naredila hormonske teste, hsg in tudi na uz kolikor je videla moja g, naj bi vse izgledalo super.

zanima me, ali naj pričakujeva, da bova šla (verjetno jeseni?) v postopek um.oploditve ali bomo še poskušali (in kaj), kljub temu, da plavalci ne pridejo kamor bi morali priti?

full mi boste pomagale z izkušnjami, ker vsakič ko prideva k Rešu, se zgodba (kaj in kako naprej), spremeni in ne vem več kaj naj pričakujem oz. na kaj naj se pripravim.

hvala!

clock-img

21.05.2008, 06:50

clock-img

DaisyE

pencil-img

4685

Sicer nimam podobnih izkušenj, ampak kolikor poznam Reša, je človek akcije. Junija se boste verjetno dogovorili, kako stvari reševati naprej. Če tvojemu zadeve nihajo, si pa mislim, da se z IUIji ne bo zafrkaval, ampak, da boste šli direkt na IVF. Tam se tud bolj vidi, kaj se dogaja, ko pridejo spermiji v stik z jajčečem, koliko jajčec maš ipd. Poleg tega lahko iz klasike prešolta na ICSI, če se izkaže, da ima tvoj bolj malo plavalcev.

Ampak to jaz samo ugibam, kaj bo, pa verjetno noben ne ve. user posted image  Veliko sreče.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem