writing-img

IVF pri dr. Ribičevi...vaše iskušnje..

clock-img

30.09.2008, 13:13

clock-img

Tanja_Jes

pencil-img

952

Pozdravljene!!!

Sem nova tukaj..user posted image
25.11 sem se naročila pri Dr. Ribičevi v Gin. v Ljubljani...user posted image user posted image user posted image
Moja ginekologinja je predlagala IVF...
Povejte svoje izkušnje - karkoli v zvezi s tem.
Zanima me tudi na koliko časa opravijo 2. IVF?
V upanju, da bomo kmalu vse mamice...vas pozdravljam...user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.09.2008, 13:27

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Tanja,

najbolje, da se nam pridružiš na temi September IVF/ICSI oz. od jutri dalje Oktober IVF/ICSI.
Tam se srečujemo dekleta iz vseh centrov, tako da boš tam zvedla vse odgovore na svoje vprašanja.


Drugače pa naj bi potekalo takole, ko greš k dr. Ribičevi na posvet, bosta skupaj pogledale tvoje izvide, potem pa te ona predlaga za IVF postopek na kolegiju. Ko kolegij odobri postopek, dobiš pošto domov, da se lahko takoj naročiš. Kdaj boš prišla na vrsto, je predvsem odvisno od tega, kakšno gužvo imajo na GK LJ.

Sam postopek, ki ga boš imela, je pa predvsem odvisen od dolžine in terapije, ki ti jo določijo. Na kratko pa poteka približno takole, nekaj časa se špikaš z zdravili, nato greš na ultrazvok, kjer spremaljajo rast foliklov. KO so dovolj veliki, dobiš stop inekcijo, ki prepreči foliklov, da bi prezgodaj popokali, nato sledi punkcija, kjer ti te folikle punktirajo. Na isti dan, mora tvoj partner dati tudi seme, da lahko oplodijo celice.
Na GK LJ, ti naredijo potem 5. dan po punkciji transfer zarodkov, kjer dobiš svoje pikice nazaj, nato pa sledi 14. dnevno čakanje na pozitiven test, seveda če se prej ne ulije user posted image . To je na kratko opisan postopek.


Želim ti veliko sreče. Predvidevam, da greš v prvi IVF, zato ti lahko samo povem, da je zelo pomembno pozitivno mišljenje, nikar se že zdaj ne ubadaj z 2. IVF-jem. .

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem