writing-img

KOLIKO???

clock-img

02.08.2006, 17:41

clock-img

Anonimen

Vas je doma, otroke pa imate v vrtcu-recimo da ste doma zaradi prekinitve del. razmerja ali pa računate na službo v kratkem???

clock-img

02.08.2006, 18:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.08.2006, 21:12

clock-img

lol

pencil-img

533

Jaz imam oba v vrtcu,sama pa sem doma.Delam zase doma (s.p.)

clock-img

03.08.2006, 00:43

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

niti eno niti drugo.
jaz sem bila že 2 leti v postopku IVF, ko sem izgubila službo za nedoločen čas (ne po lastni krivdi, ampak ker je doldajalec prišel v določene težave). pa ne bomo o tem....

v glavnem, IVF ne moreš kar tako prekinit, izguba sliužbe pa zame sploh ni razlog da ne bi imela otrok. v glavnem 1/2 leta po prekinitvi del. razmerja sem šla v 3. postopek IVF in sem imela srečo, da se je takrat prijelo. user posted image user posted image user posted image user posted image 5 mesecev po porodu s CR, pa sem znova zanosila. praktično sem bila  do naslednjega poroda s CR, skoz na "porodniški"  s kratko prekinitvijo 2 mesecev.

sedaj imam 2 čudoviti punčki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ena bo ta mesec stara 2 leti, ena pa 10 mesecev, tako da sem ŠE na porodniški. kaj in kako bomo pa pol, pa nimam pojma. me grozno skrbi, ker nimam kam v službo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.08.2006, 12:02

clock-img

iva01

pencil-img

961

jaz, dopoldan se ponavadi učim ker bi rada čimprej diplomirala, popoldan pa sem komot lahk z user posted image , tako mi je ful bolš kot prej ko sem delala (prek študenta  v podjetju kjer bom delal po diplomi)sej res da sem imela reden prihodek ampak se mi je že rolalo, ker je ob tako malem in živahnem otroku skoraj nemogoče delat in redno študirat, drugač pa začnem spet delat oktobra  ko bo konec izpitnega obdobja in nebo vse tako natempirano.

clock-img

04.08.2006, 07:48

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Samo nekaj bom rekla. Mamice, ki ste nezaposlene ali zardi drugega razloga doma, vaš otrok pa je v vrtcu, nikar ne poslušajte komentarjev, da bi lahko imele otroke doma. Sama delam v vrtcu, pa me taki komentarji s strani sodelavk ali kogarkoli, prav jezijo. Zakaj pa ne bi smel biti otrok v vrtcu? Saj me smo plačane za to, pa tam smo zaradi otrok in ne otroci zaradi nas.
Seveda je čisto druga stvar, če brezposelna mati prva pripelje otroka v vrtec in ga zadnjega pride iskat ali po možnosti še zamudi. S tem se tudi jaz ne strinjam.

clock-img

04.08.2006, 09:38

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

oba z možem delava dopoldne doma, tamala pa je od 15.m v vrtcu od malo po 8.uri do 14h...če se pa delo zavleče, pa kasneje...jaz sem popoldne z otrokoma, zvečer pa me še vedno kaj čaka za firmo... mož pa itak samo dela, spi in je!

clock-img

04.08.2006, 19:08

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

jaz sem doma, moj mož dela, ampak bom konec avg. diplomirala in potem čakala (cca. 2-4 m) na pripravništvo, če si vmes ne bom zrihtala službe... mali pa gre sept. v vrtec

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem