cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj pripraviti

clock-img

10.02.2011, 20:13

clock-img

monika trtnik

pencil-img

66

ALI mi katera zna pomagati:Kaksna oblacila in koliko je potrebno pripraviti za dojencka rojena v juniju?Hvala lepa

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 10.2.2011 20:49:51 >

clock-img

10.02.2011, 20:27

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

http://www.ringaraja.net/forum/m_1848590/mpage_1/key_/tm.htm


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

10.02.2011, 20:32

clock-img

tikatonka

pencil-img

343

To je pa čisto odvisno kakšno vreme bo. Jaz sem rodila 2. junija pred 7 leti je bil mrak ko user posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

clock-img

11.02.2011, 13:32

clock-img

natykaa

pencil-img

41

s tem se jaz tudi ubadam ker mam rok konec maja pa nimam pojma al bo toplo al mrzlouser posted image verjetno bom kar nekaj za obe opciji pripravla pa potem mojemu javla kaj naj prinese glede na to kako vreme bo.je pa fajn da nimaš nič debelega,rajši več plasti pa potem po potrebi slečeš/oblečeš.

clock-img

29.07.2021, 21:14

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

imam 2 punci rojeni konec julija in začetek avgusta. običajno se novorojenčka oblači v dolga oblačila (seveda izbereš 100 % bombažna in tanjša če je to poleti), za vsak slučaj pa sem sama kupila 1 bodi s kratkimi rokavi, kratkih hlačk nisem potrebovala - saj sem rajši pustila jih samo v bodiju in so jih nogice potem lepo hladile. Je pa vseeno fino, da imate za poleti kakšno tanjšo kapico, saj so otroci brez lask in jih ob kakšnem vetru lahko zebe.

clock-img

06.08.2021, 22:04

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Uf 🙈🤣🤣 rodila avgusta lani 🤣 v največji vročini sva šla domov 🙈 mali pa bodi z dolgimi rokavi 🤣 mu je blo prevroče. Pa tudi zdaj če je malo preveč oblečen se hitro poti ☺ so si pa tudi različni eni so bolj zmrzljivi kot drugi 😀 samo to v naprej težje vemo 😀 

clock-img

06.08.2021, 22:06

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Odvisno od leta tudi 🙈 tako da dokupiš potem še vedno lahko 👍 vsega malo smo mi rabli 😀 od kratkih romperčkov do dolgih bodijev, kratkih hlačk edino nismo imeli, jih nismo potrebovali ☺ pa dolge tanke hlačke ☺

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem