writing-img

Kateremu zdravniku

clock-img

07.05.2007, 12:11

clock-img

Maša

pencil-img

348

Pozdravček vsem!

malo sem izgubljena.sem drugič noseča in na prvi pregled naročena šele v mislim da 12.tednu ali tam nekje.Ali je to po novem normalno!?
Problem je v tem da je meni slabo non stop in ne vem če bom še zdržala kakšen dan v službi, pa še prebave sploh nimam. In sedaj bi rada vsaj kak teden bolniške ker RES taka ne morem delati. Komu naj se obrnem svoji ginekologinji ali splošnemu zdravniku?

Hvala za nasvet,
lp in srečno vsem

< Sporočilo je popravil teni* -- 9.5.2007 5:10:10 >

clock-img

07.05.2007, 12:12

clock-img

Anonimen

Jaz sem bila na prvem - potrditvenem UZ v 6t2d. Je pa res, da sem imela vmes en SS, pravzaprav missed abortion. Takrat pa sem bila 1. naročena v 9t.

clock-img

07.05.2007, 12:17

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Prvi mesec se glede bolniške tako lahko dogovoriš z osebnim bolnikom, ki mu tudi poveš, da si pri G naročena kasneje, da pa ti je grozno slabo ipd. Prvi pregled je pri tebi res precej pozen, saj naj bi med 10.-13. tednom imela že nuhalno svetlino, če se boš zanjo odločila. Sama sem imela prvi pregled pri 7. ali 8. tednu, se ne spomnim točno, vendar precej kmalu, čez teden dni pa še enega, da se je še boljše videlo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem