writing-img

Kdaj ovulacija ?

clock-img

22.08.2007, 07:47

clock-img

Nastya

pencil-img

152

Prosim če mi lahko katera pomaga..v četrtek 16.8.07 se mi je pojavil rjavkasti izcedek, ki je trajal do ponedeljka 20.8.07, nato se mi je pojavila šele prava krvavitev se pravi menstruacija, ki še vedo traja. Sedaj pa sem v dilemi, od kdaj naj računam od četrtka ali ponedeljka (za ovulacijo) ?? Če katera kaj ve o tem, bi ji bila zelo hvaležna, če bi mi lahko podala kakšen nasvet.

Hvala in Lp.

clock-img

22.08.2007, 08:10

clock-img

DaisyE

pencil-img

4685

jaz bi računala od ta prave naprej.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.

clock-img

22.08.2007, 09:30

clock-img

bekyca

pencil-img

143

Tudi jaz bi računala od taprvega dne KRVAVITVE dalje in ne od rjavega izcedka.

Tako pravijo tukaj tudi nekatere punce, da jim pravijo G, da se za prvi dan M šteje tisti dan, ko ti kri napolni en cel vložek. user posted image  Ne vem no. Upam, da sem ti kaj pomagala.

_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem