cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko stane ura dela bagra?

clock-img

16.06.2009, 11:32

clock-img

Ekaz

pencil-img

706

Ker urejamo okolico hiše, me zanima kolikšna je cena za uro dela bagra, in sicer tavelikega in tistega malega.
Ima kdo podatek?

clock-img

16.06.2009, 11:40

clock-img

Anonimen

odvisno tudi od kje si. Pri nas je cca. 20€ (3 tonski) in cca. 30 €(5 tonski).

clock-img

16.06.2009, 12:16

clock-img

Ulrica

pencil-img

60

Zaračunajo ponavadi tudi sam premik bagra - da ga pripeljejo do tam, kjer bo delal.
Mislim da se šteje to 1 ura

clock-img

16.06.2009, 15:38

clock-img

Anonimen

Pri nas računamo toliko kot je kilometrov.

clock-img

16.06.2009, 22:31

clock-img

PikicaStonoga

pencil-img

2919

jAZ PLAČUJEM 25€ ZA TA MAL BAGER

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

clock-img

17.06.2009, 19:09

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Koliko tonski ne vem, jaz vem povedat samo, da je bil veeeeeliiik, ogromen in so delali približno 5 dni, naj bi pa prišlo okrog 4000 EUR - običajna cena, ampak dela je tudi bilo za 12 ur na dan. Nisva pa plačala nič, ker je delal en znanec, na srečo - in ne se prestrašit, ker to kar je bilo pri nama za naredit, še nisi videla user posted image Zemlje za odvozit, da te kap, cel hrib podret. Okrog hiše, če je že postavljena, ko ni več kaj ko pa mal poravnat, po mojem če daš 300 EUR je veliko. Mali bagrček bi bil dovolj in ima par ur dela.

Sicer pa boljše, da vprašaš na gradbenem forumu, ker boš sigurno dobila pravi odgovor.

clock-img

17.06.2009, 20:57

clock-img

lotoska

pencil-img

768

Poka imata pa srečo, da imata takšne znance. A lahko na zs od kod je ta znanec (mi jeseni rabimo in zdej zbiramo ponudbe, je pa ogromno dela), tako da si končnega zneska še ne upam predstavljat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem