cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Krema za suha lička in roke?

clock-img

28.01.2013, 11:48

clock-img

marinka7

pencil-img

1

Imam triletno hčerko, ki ima vsako zimo (poleti je vredu) zelo suha lička in rokice. Poizkusila sem že vse mogoče kreme (bepanthen, mustela, weleda,avene ...), zares pomagala ji je edino na recept predpisana krema iz lekarne. Ta sicer pomaga, sem pa do nje skeptična zaradi sintetičnih snovi, ki so v njej.
Ima kdo kakšno idejo za bolj naravno kremo, ki bi pomagala pri problemu suhe kože?
lp

clock-img

28.01.2013, 12:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Mogoče od Justa Tea tree? Jaz imam pozimi zelo suhe roke, tako da se mi do krvi oluščijo. In mi ta krema prav blagodejno vpliva, res je fajna.

clock-img

28.01.2013, 12:55

clock-img

Penny

pencil-img

798

Kaj pa kar olje? Recimo jojoba (je najbližje sestavi koži lastne maščobe) ali pa celo olivno (je še bolj mastno od jojoba olja). Ali pa še kakšno tretje (mandljevo, itd.).

clock-img

28.01.2013, 13:14

clock-img

Luni

pencil-img

1371

Linollafett v lekarni?

clock-img

28.01.2013, 13:41

clock-img

roberta

pencil-img

503

Pri mojih treh mi pomaga tale krema (iz kozjega mleka): http://priusovih.weebly.com/naravna-vla382ilna-krema-iz-kozjega-mleka.html
Je sicer kar mastna in rabi nekaj časa, da se vpije (jih namažem zvečer pred spanjem), ampak je pa suha koža po njej izrazito boljša - manj suha, manj razpokana, bolj mehka, tako, da sem sama zadovoljna. Kaj vem, sem mazala tudi že samo z olji (karitejevim, madljevim itd.), ampak ni bilo takega učinka.  

clock-img

17.02.2013, 11:05

clock-img

lotty4

pencil-img

402

jaz si to naredim sama, v dva deci olivnega olja namočim kamilice, po enem mesecu jih odcedim in to je to. Nanašamo ga na mokre roke in namažemo lahko po celem telesu. Primerno je tudi za razpokano kožo.

clock-img

29.11.2021, 21:33

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

ste probali morda z ribjim mazilom ali pa s kakšno kremo za dermatitis?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem