writing-img

Krvavitev ali M??

clock-img

06.07.2010, 20:54

clock-img

Anonimen

Pozdravček!
Sicer ne vem, če je vprašanje za ta forum, pa vseeno prosim za izkušnje, nasvete..
Zanima me, kako veš, kdaj je user posted image  in kdaj je samo nosečniška krvavitev?
Ta mesec mi je user posted image  2 dni zamujala in potem sem imela 3 dni zelo rahlo krvavitev, res zelo malo in tudi tisti hudi krči niso bili prisotni.. Od takrat dalje imam vrtoglavice, čez dan mi je slabo, prsi imam dosti večje.
Sicer sem dva dni po prenehanju krvavitve popoldne naredila test, pa je bil -.
Mislite, da vseeno obstaja kakšna možnost, da sem user posted image ? Pa da je bilo mogoče vseeno prezgodaj za test?
Bojim se ga delati še enkrat, ker se skoraj 4 leta zdravim za neplodnost (lpsc,klimofen, neprehoden desen jajcevod, endometrioza, 1 neuspel IVF) in ne bi bila rada spet razočarana.
Vem da je najlažje reči - naredi test, samo toliko sem jih že naredila in bila vsakič razočarana, drugo IVF pa imam konec avgusta. Zato me samo zanima, če je imela katera podobne izkušnje.

Hvala za pomoč..

clock-img

07.07.2010, 09:15

clock-img

zvezdan

pencil-img

664

Anonimna meni je test šele po 5ih dneh izostanka prvič pokazal čisto čisto rahlo črtico. Tako da še je upanje. Nisem pa imela nobene krvavitve ali izcedka. Čez kakšen dan poskusi še enkrat ali pa pojdi na krvni test.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem