cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Krvne preiskave

clock-img

05.03.2009, 08:31

clock-img

Anonimen

Sem v ivf postopku in jutri grem v leonišče, da mi bodo odvzeli kri, jutri bo tretji dan ciklusa, a je to ok. Zanima me kdaj je najbolje priti ob 8.00 ali kasneje, koliko časa to traja?Kako je z izvidi? A je splošna napotnica za ginekološko kliniko ok?
Hvala za informacije.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 5.3.2009 14:36:59 >

clock-img

05.03.2009, 17:33

clock-img

bayb77

pencil-img

97

Ti kar ob 8h zjutraj pridi v Leonišče, malo boš verjetno počakala, ampak gre kar hitro, kličejo notri, moraš pa imeti tisti list za laboratorij na katerem piše katere preiskave krvi moraš opraviti- vsaj tako je bilo pri meni.. 3. dan ciklusa je OK, da ti preverijo hormone, rezultati so primerljivi še do 6. dneva.

Srečno!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem