writing-img

Kuskus

clock-img

12.12.2007, 16:14

clock-img

Brundula

pencil-img

74

Kdaj ste začele uvajati kuskus v jedilnik in kakšno hrano ste kombinirale z njim?

clock-img

12.12.2007, 17:31

clock-img

biga

pencil-img

838

Ja, to tud mene zanima, kdaj ste ga začele uvajat, ali je brez glutena in katerega, tudi polnozrnatega?

clock-img

12.12.2007, 17:39

clock-img

eya

pencil-img

4615

Okoli 8. meseca sem uvedla, kot priologo k zelenjavi ali kot zakuho v juhah. Ima gluten,, ker je iz pšenice.

clock-img

12.12.2007, 18:46

clock-img

marjeta dolinar

pencil-img

1

zdravo
ima katera probleme s prehladi in kako ga zdravite. moj mali je prebolel pljučnico, zdaj pa še prehlad. zdravniki mi ne znajo povedat nič koristnega, kot le to naj mu dajem adaptirano mleko. ima katera predlog izkušnje, koliko ga v zimi vozite ven, v kakšni temperaturi je v stanovanju,.... hvala mamice

clock-img

12.12.2007, 21:32

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kuskus - ko sem uvedla gluten, po 8m. Kombiniraš pa lahko z različnimi vrstami zelenjave, v bistvu vse paše zraven. Pa omakce in meso.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem