writing-img

Kvačkanje ABC

clock-img

20.02.2008, 21:57

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

A ima mogoče katera to knjigo, da mi jo lahko po emailu pošlje ali pa proda. Rada bi probala to zadevo, ker so mi ti prtički in te zadeve zelo všeč.Zanima pa me ali se je možno sploh naučiti kvačkati po knjigi?



_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

21.02.2008, 00:07

clock-img

simona9

pencil-img

50

Jaz sem se naučila po knjigi, ki sem jo imela iz knjižnice. Ko osvojiš osnove, ni več težko. Malo boš mogla potem vzorce-skice naštudirat.

Lp (če imaš še kakšno vpr. mi  pošlji na ZS pa ti razložim)

clock-img

21.02.2008, 07:48

clock-img

klavdijas

pencil-img

406

Poglej tukaj, ni nobena znanost:

http://www.manidifata.it/ManiDiFata.cfm?Cod=26&Inizio=1&CodTipo=7&cod1=56&lingua=1

http://www.youtube.com/results?search_query=how%20to%20crochet&search=Search&sa=X&oi=spell&resnum=0&spell=1

Tudi jaz sem ti na voljao za kakšen nasvet. Če pa si iz okolice Škofja Loke, te pa tudi lahko naučim.

Lep pozdrav,


         Klavdija

clock-img

21.02.2008, 08:44

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Hvala vama za pomoč. Sem videla, da delajo na posnetkih večinoma iz volne, jaz pa bi se lotila z prejico. A je veliko težje z prejico kot volno?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

21.02.2008, 10:00

clock-img

malika

pencil-img

3199

Volna je debelejša in posledično potrebuješ debelejšo kvačko. Pomoje delajo na vzorcu z volno samo zato, da se bolje vidi.
Meni osebno je lažje delati s prejico, ker volna ima več nitk, kosmata je, pa se ti začne hitro kaj vozlat-sploh na začetku, ko se še učiš.

Sicer pa sem se jaz naučila kvačkanja tako, da sem kvačkala po že narejenih prtičkih. Knjigo ABC kvačkanja imam sicer doma, ampak odkrito povedano si z njo nimam kaj počet tudi zdaj ne, ko kvačkanje že obvladam. Mogoče mi tu in tam koristi za kakšno novo petljico, ki je še ne znam oz. sem jo pozabila.




_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

clock-img

21.02.2008, 10:56

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Jaz sem gledala svojo mamo pa sem se sama naučila .Toliko je preprosto da ni kaj

_____________________________

Najdojenček

clock-img

21.02.2008, 11:04

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Meni samo ni jasno kako se dobi un lepi prehod mislimda iz navadne petlje (nisem že nekaj časa delala) na dvojno petljo (šibico?), no iz unih simpl, na ta zakomplicirano, ko delaš okrogle prtičke, pol zgleda nekak vse čudno, če me katera razume. 

clock-img

21.02.2008, 11:36

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Kakšno prejico pa je najbolje da si kupim za začetek in kakšno kvačko, ker vem da gre to nekako po številkah?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

02.12.2009, 00:55

clock-img

Talibetun_tewhidi

pencil-img

51

Mene zanima če mi proda kdo knjigo Abc kvačkanja ali pa podariuser posted image ... zelo rada bi pa imela tudi ABC pletenja. težko jo je kje kupiti, nevem pa kako bi ispadlo če si jo fotokopiram iz knjižnice, a bo kej vidno, ker mislim da so barvane črte zelo važne.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem