cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Literatura o dvojčkih

clock-img

08.11.2009, 15:39

clock-img

Zoja Lara

pencil-img

387

Drage user posted image  
 
Mate kakšna priporočila glede literature o dvojčkih? Zanima me predvsem večplodna nosečnost pa tudi nega dvojčkov v prvem letu življenja.

clock-img

08.11.2009, 19:11

clock-img

taškica

pencil-img

693

Zoja Lara - imam tri knjige v angleščini - naročila preko Amazona. Če želiš ti ju posodim, ena je sploh za priporočit......

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

clock-img

09.11.2009, 07:53

clock-img

Zoja Lara

pencil-img

387

O super taškica. A lahko napišeš naslove in avtorje?

clock-img

09.11.2009, 09:30

clock-img

taškica

pencil-img

693

- Twins 101 - 50 must have tips for pregnancy through early childhoog - Khanh Van le Bucklin - M.O.M - mother of multiples (ta je must have)
- Twinspiration - real life advice from pregnancy through the first year - Cheryl Lage
- Twin set  - Moms of multiples - share and survive &thrive secrets - Christina Boyle & Cathleen Stahl

Prebrala pa sem še Double Trouble - ki je super, če boš kaj naročala je ta fajna za prebrat in imet doma.



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

clock-img

09.11.2009, 13:16

clock-img

Zoja Lara

pencil-img

387

Katera od teh se ti zdi najboljše priporočilo?

clock-img

09.11.2009, 13:49

clock-img

taškica

pencil-img

693

Ojla ZojaLara - glej ta Twins101  je meni bila zelo všeč, napisala pa jo je zdravnica, tudi sama je imela dvojčici. Drugi dve so v bistvu real life experience - izkušnje mamic, bolj laična...in niso vsi nasveti meni ok.

Glej jaz ti jih z veseljem posodim, kajti nobene dvojne nosečkice na poznam okoli mene. Pošljem ti jih preko pošte, na ZS mi zaupaj naslov pa je. Čez leto dni mi jih vrni ali pa jih posodi naprej - knjige se morajo brat in morajo krožit.

Sporoči kako si se odločila.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

clock-img

22.11.2009, 08:38

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

A obstaja kakšna knjiga v slovenščini,ker žal ne znam angleško!V knjižnici je ni!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem