cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Marmelada

clock-img

31.03.2009, 14:35

clock-img

Čajček

pencil-img

104

Pozdravljene!

Zanima me, kdaj ste svojim malčkom začele dajati marmelado in maslo na kruhu, ali pa marmelado v palačinkah.... govorim o domači marmeladi, ki jo kuha moja mama, tako, da je brez umetnih snovi, konzervansov...

LP, Čajček

clock-img

31.03.2009, 14:37

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Pri 10-11 mesecih oboje na kruh namazano. Na palačinkah ima najrajši eurokrem.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

31.03.2009, 15:00

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Mi tudi tam pri 10m.

clock-img

31.03.2009, 17:55

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Pri 6m. Domača mamina marmelada, ki vsebuje le sadje in sladkor. Kupljene ali eurokrema ji pa še sedaj ne dajem, ker nisem za te umetne zadeve.

Začela seh ji jo pa žličko mešat v skuto in jogurt, namesto sadnega jogurta ali sadne skute. Na palačinkah jo je pa prvič enkrat okoli 7 meseca dobila. Sedaj jo je z maslom na kruhu za zajtrk (ima 9m),

clock-img

31.03.2009, 19:32

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Jaz mu je sicer še ne mažem na kruh, ker še nima zob (7m), jo pa ima zelo rad z domačo skuto.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

01.04.2009, 10:43

clock-img

andrejkam

pencil-img

192

Jaz sem mu dala marmelado pri 11m, saj bi dala verjetno tudi prej, a se sploh nisem spomnila na touser posted image

clock-img

03.04.2009, 10:55

clock-img

memole80

pencil-img

480

IZVIRNO SPOROČILO: Čajček

Pozdravljene!

Zanima me, kdaj ste svojim malčkom začele dajati marmelado in maslo na kruhu, ali pa marmelado v palačinkah.... govorim o domači marmeladi, ki jo kuha moja mama, tako, da je brez umetnih snovi, konzervansov...

LP, Čajček



Pri 10 m, ampak kaj ko je ne mara. user posted image

clock-img

03.04.2009, 17:34

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

naša je še zdaj, pri skoraj 2h letih ne mara, tako da ji nismo nikoli dajali. se mi zdi pa logično, da daš takrat, ko sploh lahko grize kruh z marmelado user posted image  naša je bila bolj lena kar se tega tiče.

clock-img

13.04.2009, 20:43

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

Sem brala, da 100% marmelado priporočajo (za takšne z ne previsoko težo, kot je naša user posted image ) tam pri 8m - samo sem ugotovila, da ima naša raje kar navaden šmorn kot palačinko. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

clock-img

21.04.2009, 15:29

clock-img

tonks

pencil-img

41

Moja (dobrih 8 mescev) ima zelo rada polento z marmelado. Pride fajn sladka. Ji dam tisto marmelado k ima manj sladkorja in večji sadni delež. 

clock-img

10.04.2023, 10:08

clock-img

frightenoily

pencil-img

1

Zanima me, kdaj ste svojim malčkom začele dajati marmelado in maslo na kruhu, ali pa marmelado v palačinkah.... govorim o domači marmeladi, ki jo kuha moja mama, tako, da je brez umetnih snovi, konzervansov... tunnel rush


Mame imajo vedno svoj recept

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem