writing-img

Mehurčki v trebuhu

clock-img

16.05.2006, 22:44

clock-img

Anonimen

Punce, čao! Se opravičujem za anonimnost ampak se zaenkrat še ne bi rada razkrila. Pojutrišnjem naj bi dobila M. Že pet dni pa me špika v jajčnikih. Enkrat v levem, enkrat v desnem. Pa ne gre za takšno običajno bolečino. Je bolj pekoča bolečina. Kot bi me nekdo malce "švrknil" z elastiko. Traja pa le nekaj sekund. Kar pa je najbolj čudno... Imam občutek, kot bi mi po spodnjem delu trebuha potovali majceni mehurčki. Prav rahlo me požgečka vsakič, ko se mehurček premakne. To pa traja že dva dni. Ali ima katera podobne izkušnje? Bi bili to lahko prvi znaki nosečnosti? Hvala vsem za odgovore.

clock-img

17.05.2006, 07:30

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Potem znaku jaz vedno vem,da dobim svojo m.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

clock-img

17.05.2006, 07:54

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Tudi pri meni je enako,jo tudi v parih dneh pričakujem.Seveda pa ni izključeno,da ti ne bi mogla biti noseča,ker je znakov nosečnosti zelo veliko,jaz sem recimo v zadnji-tretji imela tudi podobne simptome.

clock-img

17.05.2006, 13:59

clock-img

LuLuna

pencil-img

47

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kar pa je najbolj čudno... Imam občutek, kot bi mi po spodnjem delu trebuha potovali majceni mehurčki. Prav rahlo me požgečka vsakič, ko se mehurček premakne. To pa traja že dva dni. Ali ima katera podobne izkušnje? Bi bili to lahko prvi znaki nosečnosti? Hvala vsem za odgovore.



Ja, to je res zanimiv ocutek. user posted image  Sama sem ga tudi dozivela, in sicer v prvem ciklusu, ko sem zacela sprmljati kaj se dogaja z mojim telesom znotraj celega menstrualnega ciklusa.
Seveda je to bil tudi prvi mesec nacrtovanja nosecnosti.
Nekje sem celo prebrala, da so "mehurcki" eden od tistih znakov, ki lahko da pomenijo nosecnost.
Jaz sem jih obcutila tudi v dveh zaporednih dneh, 6. in 7. dan po predvideni ovulaciji.
Se nekaj taksnih znakov je bilo, ki so mi dali verjeti, da je zanositev ratala kar v prvo.
Vendar, menstruacija je prisla tocno na predvideni dan.
Jaz pa sem se se naprej sprasevala, ali nisem morda kljub temu vseeno zanosila. Posebej me je skrbelo, da ni slo za IMZ, saj sem po M imela izjemne bolecine v spodnjem delu trebuha. Bolecine so vztrajale celih pet dni, zaradi cesar sem na koncu naredila test.
Test je bil negativen, bolecine so ponehale...
Ce ne bi delala testa, bi se danes zaradi mehurckov in ostalih znakov verjela, da sem takrat res zanosila in da je prislo do zelo zgodnjega splava.
Tako pa sem prepricana, da nosecnosti ni bilo, saj mislim, da bi test se vedno zaznal nosecnicki hormon v trenutku, ko je bil narejen.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem