cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Na izlet z vozičkom....

clock-img

27.03.2008, 07:58

clock-img

masna

pencil-img

441

Ciao,

v nedeljo načrtujemo izlet z dvema 8 mesečnikoma. Ker napovedujejo lepo vreme in toplo bi radi šli kam na obalo... Seveda smo omejei na poti kjer se da prit z dokaj širokim vozičkomuser posted image

A mi lahko katera kaj priporoča?

A se po Sečoveljskih solinah da it z vozičkomuser posted image

hvala

clock-img

27.03.2008, 08:01

clock-img

Anonimen

Ojla,

ce gres na vhod pri Dragonji (ko preckas slo kontrolno tocko, pred mostom cez Dragonjo zavijes desno na makadamsko cesto), se da. Vhod iz Lere pa ne poznam.

Na tej cesti ob Dragonji je skoz makadam, ampak je urejena cesta in se da normalno vozit, brez problema.

Je pa cca 2km v eno smer - od parkirisca do Muzeja solinarstva, do obale pa se malo vec.

clock-img

27.03.2008, 08:04

clock-img

Anonimen

 
Drugace pa se tole poglej, ce je kaj koristnega: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=873406

clock-img

27.03.2008, 22:01

clock-img

muška

pencil-img

3223

Skoz soline je široka pot / cesta, tako da se da!  Smo pa mi šli tudi že iz Portoroža (v bistvu iz Lucije) peš do Pirana ob morju po sprehajalni potki, pa je bilo prav luštno user posted image

clock-img

08.03.2017, 15:05

clock-img

Mamiinatinasolati

pencil-img

1

Pozdravljeni,

mogoče najdete tukaj kakšno idejo. 6 idej za sprehod z vozičkom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem