cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nosečnost in cista

clock-img

29.06.2011, 13:23

clock-img

Anausicaa

pencil-img

14

Živijo,

danes sem imela 1. pregled. 7tednov pa 3dni :D Mi je pa ugotovil na levem jajčniku cisto, vendar je rekel G, da ni nevarnosti, da se bodo samo malo bolj posvetili temu. Pa me zanima, če je imela še kakšna bodoča mamica ali pa že mamica tako izkušnjo?

Lp

clock-img

29.06.2011, 13:54

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Tudi meni je G na 1. pregledu odkrila cisto na L jajčniku in zadeva je v roku 2 mesecev izginila. Ni pa to nič nevarno ne zate ne za otročka. user posted image

clock-img

29.06.2011, 15:13

clock-img

*mačka*

pencil-img

156

Tudi meni je na začetku nosečnosti odkril cisto na levem jajčniku. Nič hudega. Na vsakem pregledu mi jo je sicer spremlal (zmeril) - če bi slučajno rastla.
Je rekel da bom po porodu šla na operacijo, če bo potrebno - a ciste ni bilo več.
Nosečnost in porod potekala bp user posted image user posted image

clock-img

29.06.2011, 16:28

clock-img

Anausicaa

pencil-img

14

hvala za odgovore. mislm sj je G reku da ni nč to narobe sam je bolš še slišat iz izkušenj :D

clock-img

15.10.2020, 11:27

clock-img

Zaskrbljeni87

pencil-img

3

Pozdravljeni. Koliko časa po porodu je izginila? 

clock-img

15.10.2020, 11:28

clock-img

Zaskrbljeni87

pencil-img

3



IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Tudi meni je na začetku nosečnosti odkril cisto na levem jajčniku. Nič hudega. Na vsakem pregledu mi jo je sicer spremlal (zmeril) - če bi slučajno rastla.
Je rekel da bom po porodu šla na operacijo, če bo potrebno - a ciste ni bilo več.
Nosečnost in porod potekala bp user posted image user posted image



Koliko časa po porodu je izginila? 

clock-img

15.10.2020, 16:55

clock-img

lillchy123

pencil-img

2460



IZVIRNO SPOROČILO: Zaskrbljeni87



IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Tudi meni je na začetku nosečnosti odkril cisto na levem jajčniku. Nič hudega. Na vsakem pregledu mi jo je sicer spremlal (zmeril) - če bi slučajno rastla.
Je rekel da bom po porodu šla na operacijo, če bo potrebno - a ciste ni bilo več.
Nosečnost in porod potekala bp user posted image user posted image



Koliko časa po porodu je izginila? 




Zaskrbljena, tole so 9 let stara dporocila. Dvomim, da je avtorica se aktivna na forumu...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

clock-img

14.09.2022, 07:00

clock-img

otis

pencil-img

2

Thanks for sharing this quality information with us. I among us really enjoyed reading. Will surely going to share this URL with my friends

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem