writing-img

Nova na forumu

clock-img

14.12.2004, 20:03

clock-img

Bib

pencil-img

266

Lep pozdrav vsem mamicam. Sedaj sem tudi sama vesela in srečna mamica najini:duda: punčki Lari, ki bo v petek praznovala svoj prvi mesec:bravo:.
Zanima pa me kdaj jo lahko peljem na sprehod in kako naj jo oblečem za prvi pregled pri zdravniku.
Hvala za pomoč!
Bibi

clock-img

14.12.2004, 20:08

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

ojla...bib...
cestitke tebi in detki...na sprehod jo lahko ze mirno peljes,glede na to da bo stara 1 mesec...
Za pregled jo pa oblec toplo in tako,da bo tebi najlazje...

WELCOME TO the club!!:rozica::rozica::rozica:

clock-img

14.12.2004, 20:25

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Hojla,

dobrodošla :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

clock-img

14.12.2004, 20:49

clock-img

oblacek

pencil-img

54

dobrodošla na forumu!
ker sem imela tudi jaz ta problem ti odgovorim da ti bo lažje. Če nočeš da ti sestra teži potem ga obleči tako da ni nič čez glavo, da je vse za zavezat al pa kakega pajacka, ki se sleče brez da Laro preveč premetavala. Za sprehod pa takole, moj je bil rojen februarja pa so mi rekli naj ga peljem ven ko bo 10 stopinj, glede na to da je bil še čisto mali.. Zdej je res mrzlo zato pojdi ven seveda ampak se toplo oblečita OBE pa za kratek čas..

še enkrat čestitke in dobrodošla

clock-img

14.12.2004, 20:59

clock-img

Anonimen

Če še nista šli ven, potem po mojem čas, ko zmrzuje, ni najprimernejši za prvi srehod, počakajta na kakšen malo toplejši dan. Za zdravniku jo pa obleci tako, da jo boš čimlaže slekla in nazaj oblekla.

clock-img

14.12.2004, 21:07

clock-img

tia&silvija

pencil-img

366

D:rozica:O:rozica:B:rozica:R:rozica:O:rozica:D:rozica:O:rozica:Š:rozica:L:rozica:A:rozica: :rozica:N:rozica:A:rozica: :rozica:F:rozica:O:rozica:R:rozica:U:rozica:M:rozica:U:rozica:!

Za prvi sprehod počakajte vsaj na sonček, pa naj bo kratek!
Za pregled pri zdravniku pa pikico obleči tako, da jo bo tebi najlažje sleč in obleč.

LP; S&T

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

clock-img

14.12.2004, 21:22

clock-img

puri

pencil-img

2171

Čestitke Bib, za:duda: in dobrodošla med nami(tudi jaz sem na RR šele en teden,tako,da sem tudi še bol nova,)!

Mislim,da jo ven lahko pelješ,saj bo stara že en mesec,samo po malem,vsak dan malo več časa,tako,da se navadi(če jo še nisi dala nič ven,jo daj najprej samo za par minutk,nato pa vedno več)!Samo v megli jo ne smeš imeti zunaj!
Za pregled pa jo obleči tako, kot za ven (nogavice,majčka,body,...)
LP
:metulj:

clock-img

14.12.2004, 21:45

clock-img

.ču

pencil-img

1181

Tud od mene vse čestitke:bravo::angel::bravo:
Sm ravn tko bl pri "ta novih",vedno sm mela pa tud problem kako:duda:napravit!
Vse mamice so ti ful dobr svetovale:bravo::bravo::bravo:,tko da se ne bi ponavljala!

Dobrodošla :rozica:

Veliko zdravja tebi in tvoji:duda::angel:

clock-img

15.12.2004, 09:10

clock-img

Anonimen

Čestitke!

Na sprehod bi jo načeloma lahko že peljala ampak zdaj, ko je tak pasji mraz je bolje, da je nisi. Počakaj še kak dan ali dva, nam obetajo celo do 5 stopinj čez dan, potem pa kar malo na zrak. Mi smo začeli s petimi minutkami, pa nato 10, petnajst, pol ure, tako, da smo v enem tednu prišli na eno uro. Če bo kaj plusa kar pojdita ven, minusu se pa zaenkrat še raje izogibaj. Obleči jo tako kot jo za doma, pa čez še ene tople hlače, majčko in bundico, pa ne pozabi na nogice in rokice, ker so rade mrzle. Pa čez eno tooooooooplo mehko dekico.

Za prvi pregled pa za na pot isto, v čakalnicah je pa toplo in jo boš lahko imela oblečeno kot doma. Prav za pregled pa jo slečeš do bodija, pleničko in bodi pa pustiš oblečen. Ampak to lahko narediš tudi ko boš že na vrsti.

clock-img

15.12.2004, 09:38

clock-img

Anonimen

Bib in Lara dobrodošli med klepetuljami!!!!!
Tolko žensk na kupu pa nič ne sneži:zmeden::grrr:

Lp Neva:hudicek:

clock-img

15.12.2004, 20:20

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Bib, dobrodošla tudi v mojem in Maxovem imenu. Tudi moja sodelavka je rodila Laro pred kratkim. A delaš mogoče v Ljubljani za Bežigradom?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem