writing-img

Nuhalna in spol

clock-img

10.02.2021, 08:50

clock-img

Anonimen

Lepo pozdrav!
Sem čisto nova tukaj ,me pa zanima če ste imele nuhalno pri Puštenjaku se je vam kdaj zmotil glede spola? Recimo da reče da ni najbolj prepričan v tistem trenutku a vam vseeno pove spol in potem ko ste šle na morfologijo pa vam povejo da imate nekaj drugega kot pri nuhalni.Vesela bi bila odgovorov. 🙂


clock-img

10.02.2021, 10:39

clock-img

5ri

pencil-img

29

Jaz sem obakrat šele na morfologiji izvedela spol, ker pri nuhalni nikoli niso bili zihr in mi zato raje niso nič rekli. 

clock-img

10.02.2021, 16:36

clock-img

Tinaaa919

pencil-img

4

V mojem primeru je na nuhalni pravilno napovedal spol. Morfologije še nisem imela, so pa mi potrdili spol na nifty testu 😉

clock-img

11.02.2021, 07:43

clock-img

Anonimen

Jst sm drgač v 18.tednu nosečnosti moja 5. Nosečnost.Sm bla na nuhalni vse je ok v meje normale napove da po punčka če prav je rekel da ni prepričan in da ni 100% da je to da je to to tako, da zdj imam kmalu morfologijo in kumi čakam da izvem da je vse uredu in da mi potrdi.

clock-img

17.02.2021, 19:23

clock-img

LoniRR

pencil-img

908

Pri meni pa se je v 1.nosecnosti videlo sele v 25.tednu in v 2.nosecnosti v 28.tednu. 

clock-img

17.03.2021, 04:24

clock-img

theworl

pencil-img

1

There was once a blind man who had so fine a sense of touch that, when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked what it was. He felt it for some time, and then said, "Indeed, I am not sure whether it is a wolf's cub or a fox's: but this I know -- it would never do to trust it in a sheepfold."
Evil tendencies are early shown.

altcoins

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem