writing-img

Obiski v LJ porodnišnici

clock-img

20.05.2012, 15:14

clock-img

Nina00

pencil-img

2841

Ali morda katera ve kako je trenutno z obiski v Ljubljanski porodnišnici. Ko sem jaz rodila, je sicer veljalo, da naj bi prišel na obisk le oče otroka, a so brez problema prišli na en kratek obisk tudi stari starši. Kaj pa sedaj?

clock-img

20.05.2012, 16:57

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

Jaz sem prišla domov ta teden in so bili obiski dovoljeni očetu in pa zdravim otrokom.

clock-img

20.05.2012, 17:02

clock-img

Nina00

pencil-img

2841

Hvala!
Se pravi, da so zaostrili. Pa se vsi tega držijo?

clock-img

20.05.2012, 17:15

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

V naši sobi so se tega držali, kako je bilo pa po drugih sobah pa ne vem.

clock-img

20.05.2012, 17:31

clock-img

Ribica **

pencil-img

3128

Izključno očki in sorojenci, če so zdravi. Varnostnik ne spusti nikogar drugega mimo, preverjeno 10 dni nazaj.

clock-img

20.05.2012, 21:02

clock-img

Nina00

pencil-img

2841

Hvala!
Tako, da vemo, da ne bo razočaranj user posted image

clock-img

21.05.2012, 12:28

clock-img

MioBambino

pencil-img

410

Malo se je sprostilo, ne zaostrilo.user posted image

Do prekratkim na obisk niso smeli otroci, le zdravi partnerji... sedaj pa lahko pridejo na oddelek(A,B,C,D,E) tudi zdravi sorojenci, na oddelek otroške intenzivne(EINT) pa po predhodnem dogovoru z otrokovo medicinsko sestro tudi stari starši(le za nekaj minut; biti morajo zdravi; navodila dobite na EINT).

V porodnišnici boš cca. 3 dni- vzemi si ta čas za vaju z otrokom, za partnerja in sorojence- za ostale bo še čas, ko prideš domov.

Če boš koga še vedno zelo pogrešala, pa lahko greš na varianto, da ti partner pazi otroka v sobi, ti pa si z obiski v pritličju- malo posedite, se pogovorite,... tam je tudi priročen bar z mizicami. Otroka pa ne boš mogla voziti naokrog.

clock-img

21.05.2012, 13:24

clock-img

Nina00

pencil-img

2841

Hvala MioBabino! Sicer nisem spraševala zase. Jaz sem porodnišnico že spoznala od znotraj in takrat so lahko na kratek obisk prišli tudi stari starši, kar je meni osebno zelo veliko pomenilo. Prišli pa so pogledat user posted image  in ne mene user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem