cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odstopanje kože na prstkih

clock-img

09.04.2014, 12:58

clock-img

.tojeto.

pencil-img

152

Pozdravček.

Mojemu skoraj 4 letnemu sinčku se je pričela ˝lupiti˝koža na prstkih na roki. Cele koščke trgamo stran.
Je to mogoče kakšno pomanjkanje hranil?

clock-img

09.04.2014, 13:03

clock-img

mini86

pencil-img

6050

ali pa je stoje prebolel škrlatinko..

tako sem jo tudi jaz, in drugega kot luščenje kože nisem imela

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

09.04.2014, 14:04

clock-img

.tojeto.

pencil-img

152

user posted image zanimivo. Pa se je potem samo od sebe nehalo luščit.

clock-img

09.04.2014, 14:06

clock-img

mini86

pencil-img

6050

ja..mi smo šli takrat sicer do dr in je rekla da je za ab itak prepozno al neki tazga in to je blo touser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

09.04.2014, 14:39

clock-img

.tojeto.

pencil-img

152

Potem bomo pa počakali... Če mulcu drugače nič ne manjka, verjetno ni nevarno user posted image

clock-img

09.04.2014, 19:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.04.2014, 10:50

clock-img

.tojeto.

pencil-img

152

Ah, saj drugače ne kompliciram preveč user posted image , samo čudno se mi je zdelo, da se je pojavilo kar na enkrat, na praktično vseh konicah prstkov.
Imamo enega takega izbirčneža, ki poleg tega ne sme jesti ničesar kar vsebuje mleko (alergija) in potem se vprašaš, če mulcu morda kakšna bistvena sestavina fali.
No, morda pa se oglasi še katera s kakšno tezo user posted image .

clock-img

29.11.2021, 22:02

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

koža na podplatih se lahko lušči po kakšnih boleznih (npr. norice ,ipd) tako da če se v nekaj dneh samo od sebe popravi samo pomeni, da je nekaj prebolel. Paziti je treba samo da se olupljena koža ne zatrga ker tisto pa potem boli

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem