writing-img

PREGLED KOLKOV

clock-img

04.10.2005, 15:29

clock-img

giti1

pencil-img

54

Danes sve imele z našo pikico pregled kolkov. Zdravnica je rekla, da je vse O.K. in sve zdaj samo s Pampersko(joj kak je tamala drobčkana). Kolke ima oba 1b. Ali mogoče katera ve kaj to pomeni, te oznake kolkov. Ta večja je pa imela 1a.
Deževen pozdravček iz Prekmurja, giti1.user posted image

clock-img

04.10.2005, 16:45

clock-img

Blink1

pencil-img

3265





Zdravo

Ja, super, da sta brez širokih plenicuser posted image user posted image

1a je optimalno...1b pa nikakor ni slabo...Moja je na prvem pregledu kolkov imela enega 1a, drugega pa 2b. pa sva se morali povijat še en mesec več. Seveda sem takoj zagnala paniko in klicala pediatra, pa je rekel, da se drugi pač še ni razvil do konca. čez en mesec sva imeli ponoven UZ in je bilo oboje 1a. Naj povem, da je bilo oboje 1a tudi v porodnišnici.

Lepo brcajtauser posted image


clock-img

04.10.2005, 19:55

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Moja je imela ko se je rodila oba 1b in sma mogli tri mesece široko povijati. Na takratnem pregledu pa je imela oba 1a in ni več treba. Me pa čudi, da ne rabiš več, sem mislila, da je treba dokler ni 1auser posted image .

Je pa res smešno, ko si navajen na široko plenico in imaš podporo, brez njih pa so tak drobčkeni in mehki.user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem