cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PVC okna

clock-img

16.04.2007, 10:19

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Zanima me če katera pozna na področju Dolenjske kako firmo za pvc okna in kakšne izkušnje imate z njimi ter kako je s cenami.

clock-img

16.04.2007, 11:16

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

najcenejši je Hren Marjan. Ima pa kvalitetna in poceni okna.

tel. 041 671-470

clock-img

16.04.2007, 11:18

clock-img

Anonimen

mi imamo AJMjeva in smo super zadovolhjni. pridejo pa kamorkoli po sloveniji, regija ni ovira

clock-img

16.04.2007, 12:21

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Termoglas iz Boštanja je bil za nas najugodnejši. Dajo velik gotovinski in količinski popust, ter plačaš šele ko so okna zmontirana in ti 100% zadovoljen (brez akontacije). Res sva bila zadovoljna z njihovim pristopom in načinom dela.

clock-img

16.04.2007, 13:27

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Hvala vam.

clock-img

16.04.2007, 16:10

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Jaz pa rabim notranje pvc police za okna, v zmedi jih nismo naročili istočasno kot okna...bi jih rabila čim prej, da lahko knaufarji zaklučijo delo okoli oken...ve kdo za kakšnega hitrega izvajalca? Aja pa ne bi jih kupovala sama v trgovini, bi rada da kdo pride pogledat, ker je linija pod okni rahlo neenakomerna...

clock-img

02.11.2017, 11:06

clock-img

Artistka

pencil-img

3

Pri nas smo se pa odločili za okna PVC. Ni nam žal,user posted image okovnje je podobno temu https://gradimo-ceneje.si/listing-item/okna-vredna-zaupanja/ , je pa cena malo višja kot smo prvotno načrtovali. Ni nam pa žal, tesnijo, pa slišat ni nič okolice, še posebej ko sosed žaga drva user posted image user posted image

clock-img

09.07.2018, 13:18

clock-img

robista

pencil-img

91

ČE bo še kdo iskal okna za dolenjski konec, mu lahko svetujem, da preveri ponudbo tudi pri Vranešiču - https://www.okna-vranesic.si/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem