writing-img

Pikice po ličku

clock-img

12.10.2004, 13:44

clock-img

abo m

pencil-img

28

Moja pikica je stara 3m 11d in je po ličku dobila drobne rdeče pikice. Jeve aptamil 1 ker maminega mlekca niveč. Ko sve bili na prvem sistemackem pregledu je tudi imela pikice in je zdravnica rekla da se ji čisti koža in sve dobili kremo ki ji je kožo močno izsušila tako da smo jo komaj popravli vendar pikic več ni bilo, sedaj pri treh mesecih pa jih je spet dobila vendar nevem, če je to enako ali je mogoče od centralne kurjave in od hladnega zraka.

Prosim za pomoč!

lp abo m

clock-img

12.10.2004, 13:48

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Moj jih dobiva, če vse šlata potem pa rokice nese na obraz. Dobi jih tudi če ga božamo vsi po obrazo in lupčkamo. Ponavadi ne dobi samo od mene in očija. Od ostalih pa vseh.

clock-img

12.10.2004, 17:19

clock-img

Anonimen

Moj Tibor je ene pikice po ličkih dobil pri približno dveh letih. Pa je rekla pediatrinja, da je to od tega, ko se z rokico drgne po nosku (prehlajenem), potem pa po ličkih... In da če da kremo, bo nekaj časa dobro, čez 14 dni se bo pa spet naredilo. Sedaj je pol leta mimo, pikice ima pa še zmeraj.

clock-img

13.10.2004, 12:15

clock-img

cenki

pencil-img

55

Tudi nama je rekla zdravnica, da se koža čisti in da naj malega princa okopam v hrastovem lubju (lekarna). 2x kopanje in pikic ni več. Drugače jih je dobil tudi kadar mu je bilo prevroče.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem