cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Porodnišnica Celje

clock-img

09.07.2013, 06:57

clock-img

robika

pencil-img

290

Pozdravljene!

V septembru bom rodila,zanima me,kako je v Celjski porodnišnici? Od mojega zadnjega poroda so minila 4 leta,se je v tem času kaj spremenilo? Izkušnje mamic ki so rodile pred kratkim bi bile dobrodošle user posted image

clock-img

24.07.2013, 10:25

clock-img

tweety83

pencil-img

784

sicer sem rodila dve leti nazaj,ampak se nič ni spremenilo....(imam še enega otroka starega 4 leta)
načeloma je vse isto kot je bilo,res pa je da je treba včasih ful prositi za vložke,pleničke in oblekice (če je potrebno dojenčka preobleči)....

clock-img

16.08.2021, 20:13

clock-img

mojcy1

pencil-img

62

Posodabljam temo, da ne zacenjam nove - zanima me čim vec podrobnosti o porodu v Celju... Zdaj, ko so šole za starše bolj kot ne samo v obliki videov in online zadev... Ker je zame prvic, bo vsaka informacija vec kot dobrodošla 😃👍❤️

clock-img

19.11.2021, 19:33

clock-img

Mateja1993

pencil-img

1

Sploh nevem kje zveš za kako materinsko šolo, je to sploh obvezno ali kako zdaj to poteka v teh korona časih.Naj bi te tam "pripravili" na porod, nevem kak zdaj pričakujejo da se bomo učili iz knjige

clock-img

11.01.2023, 05:39

clock-img

distincttwisting

pencil-img

7

Zdaj, ko so šole za starše bolj kot ne samo v obliki videov in online zadev doodle jump

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem