writing-img

Povecan Beta HcG

clock-img

13.09.2022, 19:08

clock-img

vesna95

pencil-img

6

Prosim vas za nasvet. Danes me je klicala sestra iz ginekoloske in me narocila na pregled 3dni pred dogovorjenim, zaradi povisanega Beta hcg. Noseca sem 5t1dan. Zelim samo da mi poveste svoje izkusnje kaj lahko to pomeni. Ali gre lahko za spontani splav ali kaj podobnega? Naj povem, da krvavim ne in niti nobenega izcedka nimam.

clock-img

13.09.2022, 20:44

clock-img

Anonimen

Povišan betaHcg nakazuje na nosečnost 🙈

Verjetno samo preverjajo kako hitro raste hormon..

clock-img

13.09.2022, 20:59

clock-img

Anonimen

Nizke vrednosti so lahko denimo zaradi napačnega izračuna datuma spočetja, tvegane nosečnosti, grozečega spontanega splava ali praznega jajčeca. Visoke vrednosti po drugi strani lahko pomenijo večplodno nosečnost, molarna nosečnost, ko se posteljica ne razvija pravilno, pa tudi zmoto pri določitvi datuma spočetja.


To sem našla na spletu. Le mirno im drzimo pesti 🍀

clock-img

14.09.2022, 17:12

clock-img

Anonimen

Koliko pa je povisan? Zelo velika so odstopanja vrednosti, pa je še vedno lahko vse ok. Kar mirno :)

clock-img

15.09.2022, 13:00

clock-img

Vesna16

pencil-img

7

Hvala vsem ki ste mi zeleli dobro. Bila sem na pregledu in plodek se vidi in tudi normalno je velik in je zaenkrat vse vredu 😍

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem