writing-img

Pralni stroj Gorenje WA 63121

clock-img

13.03.2007, 12:57

clock-img

mety*

pencil-img

31

Ker na tehniki najbrž marsikdo ne bo opazil teme, bi vprašala še tukaj za vaša mnenja o tem stroju.
Odločam se namreč za nakup tega, ker je ravno v akciji, pa se mi tudi zdi, da je zelo soliden in primeren.
Če ga imate prosim povejte svoja mnenja o njem.
Čimveč tem bolje user posted image  saj so najboljše informacije tiste iz prve roke

clock-img

13.03.2007, 14:14

clock-img

sazi

pencil-img

5175

Moji starši imajo na vikendu stroj WS 43122 - zelo podoben, le da je za manj perila (globine samo 40). S strojem smo zadovoljni. Deluje tiho in ima veliko možnosti dodatnih astavitev (skrajšani programi in podobno).

clock-img

13.03.2007, 15:39

clock-img

Tia27

pencil-img

364

zelo glasen,centrifuga mislim, Bosch je zakon

clock-img

13.03.2007, 15:51

clock-img

Anonimen

Jaz imam Gorenje WA 61121. Sem super zadovoljnauser posted image
Glasna centrifuga me pa ne moti. Opere super, v glavnem ful sem zadovoljna.

clock-img

13.03.2007, 15:52

clock-img

solatja

pencil-img

952

MI GA MAMO!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem z njim precej zadovoljna (mam ga od poletja). enkrat smo sicer že meli serviserja, ker je na strani nekaj puščalo (je zgrihtu in opravu vse skupaj v 15 min, brez problema), pa enkrat se je udtavu srdi pranja in javljal, da je "napaka 4", pa smo ga izklopli in je normalno nadaljeval svoje delo po ponovnem vklopu. in to je to. nobene panike. centrifuga je na trenutke bolj glasna, odvisno od količine perila in če kam po pomoti buta user posted image user posted image . moj sicer pravi, da ga ne bi kupil, če bi ga še enkrat (se mu je zamerlo Gorenjeuser posted image ), ampak on ne pere. sama sem z njim zadovoljna, moti me samo to, da ima res gromozanski boben. praktično nikoli ga ne napolnim do konca in mi je škoda. čeprav posteljnina z zakonske postelje pa gre komplet vse noter. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   funkcije so tud kr fajn, pa programov je tud kr neki.fajn je, ker ma otroško zaščito in senzor čistosti vode (sicer samo na daljšem programu, ampak je vseen fajn, ker ko perem od user posted image , mi je pomembno, da se vsa čistila (ki jih ni malouser posted image user posted image ) ven sperejo). popolnoma se pa zvok tipk ne da utišat.user posted image

men je všeč! upam, da ti bo to kej v pomoč! user posted image

clock-img

13.03.2007, 21:08

clock-img

arijana..

pencil-img

154

Ga imam in zaenkrat sem zadovoljna. Je pa res, da ga imam v kleti v pralnici in ko ga prižgem, se z njim ne ubadam do konca pranja tako, da ti , kako je glasen niti ne znam povedati.
Kar pa se kvalitete tiče pa mislim, da je vsak aparat loterija.

clock-img

19.03.2007, 13:34

clock-img

Dream

pencil-img

1469

Sama ga imam že skoraj leto dni in z njim nimam nobenih problemov. Centrifuga se mi ne zdi glasna, ker je praktično ne slišim v sosednji prostor (nahaja se v kopalnici). Res pa je, da smo ga postavili tako, da smo ga umerili z vodno tehnico in ni nagnjen na nobeno stran. Perem podnevi, ponoči, kadarkoli, slišim pa le pisk po koncu pranja, da vem, kdaj lahko poberem perilo ven in dam prat novo. Všeč mi je tudi zato, ker ima ravno prav funkcij - niti premalo, niti preveč.

clock-img

21.03.2007, 10:23

clock-img

Anonimen

Sama imam gorenje WA 64163 in ga ne bi zamenjala za nobenega drugega. Ima podobne funkcije kot ta, le da več obratov in tipko za odpiranje bobna. Jaz ti kar priporočam nakup tega tvojga 63121 in mislim da boš zadovoljna.

clock-img

21.03.2007, 10:33

clock-img

mety*

pencil-img

31

Sva se odločila za nakup tega, je že rezerviran user posted image
Komaj čakam, da ga tudi dobim user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem