writing-img

Prenehanje jemanje klomifena?

clock-img

29.04.2006, 21:36

clock-img

Napolitanka

pencil-img

81

Pozdrav,

sem malo v dilemi, jemala sem 3 mesece klomifen neuspešno, razen mazoljev po obrazu in podaljšanja ciklusa (iz 28 na 31 dni) nisem imela drugih težav.UZ mi je moja G delala in naj bi bilo tudi vse ok..no zdaj razmišljam - svoje  ovulacije sem imela že prej, tako, da bi klomifen najraje kar opustila, ker itak ni nič od njega in je očitno res tako kot pravi dr.Pušenjak, da je jemanje klomifena en sam velik eksperiment.. Kaj menite bi bilo smiselno nadeljevati terapijo ali pač odnegam? G mi je rekla,da naj klomifen jem 6 mesecev (torej bi ga mogal jesti še 3)..pa ugotavljam,da je ta klomifen res kar nekaj..

A lahko npr. ta mesec probava naravno narediti user posted image  in potem spet naslednji ciklus vzamem klomifen ?
Na user posted image  se trudiva 1 leto..

Hvala za vse nasvete..

clock-img

29.04.2006, 21:46

clock-img

ona78

pencil-img

373

Dober večer Napolitanka,
tudi sama sem jemala Klomifen 3 cikluse, ta mesec sem z njim končala, ker ni bilo željenega rezultata. Tudi moj G pravi, da nima smisla da ga jemljem v nedogled. Pravtako imam tudi jaz svoje ovulacije, razlog za mojo neplodnost pa je endometrioza.
Ne vem, kaj bi ti svetovala, najbolje da se kar s svojim G pomeniš!!
Veliko sreče,
lep pozdravček! user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem