cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Protivlomna vrata

clock-img

22.02.2007, 20:31

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Živimo v bloku v pritličju v samem centru, pa bi radi vhodna vrata zamenjali z boljšimi.
Kakšne izkušnje, nasveti?

clock-img

22.02.2007, 20:36

clock-img

ms3

pencil-img

138

imamo protivlomna vrata Sušnik. Smo prav tako v bloku v pritljičli in smo z temi vrati zelo zadovoljni. poleg vse varnosti zadržujejo tudi hrup in smrad iz stopnišča. od kar jih imamo so si še 4 v bloku zamenjali vrata. res da so razmeroma draga (okrog 200 000 dobrih starih sit) ampak se splača.

clock-img

22.02.2007, 20:39

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Mi imamo protivlomna vrata podjetja VAL Ljubljana in smo zadovoljni.

clock-img

22.02.2007, 20:57

clock-img

rija

pencil-img

15589

Midva pa sva vzela navadna aluminijasta, nisva nič komplicirala, ker če želi nekdo priti v bajto, obstajajo veliko bolj enostavni načini, sploh pri nas, ko je skoraj pol bajte steklene.
Glih bi se z vrati matraluser posted image user posted image user posted image

Raje dober alarmni sistem, pa kakšno kamero user posted image

_____________________________

...vox populi...

clock-img

22.02.2007, 21:43

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Mi imamo tudi protivlomna vrata Sušnik. Lani spomladi sva dala 275.000 sit.
Sva zelo zadovoljna.
Edino kar sva naredila "napako" je da nisva dala dodatne zvočne izolacije, ker pri nas imamo full hrupne sosede, ki na hodniku rešujejo vse medsebojne težave in se še vedno kar sliši skozi vrata. Čeprav nepremirljivo manj kot prej.

Sva pa imela predraćun tudi od Vala, pa se cena ni kaj blazno razlikovala, za 5000 sit. 

clock-img

22.02.2007, 21:43

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Mi tudi Sušnik, zelo lepo izdelali, bili hitri.. Je pa res, da ti nič ne pomagajo, če je še kak drug možni vhod. Glede na to, da ste v pritličju, kako je z okni. Za protivlomna še isem slišala.

clock-img

22.02.2007, 21:45

clock-img

rija

pencil-img

15589

V tujini se dobijo neka "protivlomna" stekla, ker jih ima en naš prijatelj, vendar so bila vsaj ene 5x dražja od navadnih. Pri nas pa ne vem.

_____________________________

...vox populi...

clock-img

22.02.2007, 21:49

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

IZVIRNO SPOROČILO: rija
Midva pa sva vzela navadna aluminijasta, nisva nič komplicirala, ker če želi nekdo priti v bajto, obstajajo veliko bolj enostavni načini, ...


Se strinjamuser posted image

Če si v pritličju, ti bo prej nekdo vlomil skozi okno kot skozi vrata, še posebej če so protivlomna (zakaj bi izgubljal čas?) 

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

24.02.2007, 21:06

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Super, hvala za nasvete! Bomo iskali predračun pri Sušniku in Valu!
Kaj pa VOVKO in njihova vrata?

Kar se tiče oken imamo urejeno. Stanovanje je tudi pod alarmom.

V bistvu pa je tako. Mogoče sem malce narobe naslovila temo user posted image  Bolj kot protivlomna vrata rabimo dobro zvočno izolirana vrata user posted image  

In ms3, ti si mi najbolj pomagala! Tudi pri nas se dostikrat zadržuje smrad na stopnišču. Če vrata od Sušnika zadržijo tudi to, smo zmagali user posted image

clock-img

24.02.2007, 21:25

clock-img

urška76

pencil-img

2569

Nama je Sušnika svetoval Vovko potem, ko sva povedala, da bi rada obdržala enako veliko odprtino vrat, ker baje da ostala ti vratno odprtino zožajo, potem pa težko kake kavče in podobne stvari not dobiš. Vsaj pri nas, ko so že tako malo ožja vhodna vrata.
Hrupa in vonjav je pa veliko veliko manj kot prej.

clock-img

25.02.2007, 14:49

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Tudi ta "protivlomna" stekla niso protivlomna, so samo malo boljše zaščitena pred udarci. Namesto da po steklu udari enkrat mora petkrat... big deal. Jih imajo pa tudi pri nas ne samo v tujini.

No, mi protivlomnih vrat nimamo iz istega razloga. Je dovolj drugih površin, kjer se lažje pride v hišo. Vrata so namreč masivna lesena, kasetirana, s trojno zaščito proti vlamljanju in varnostno ključavnico.
Ampak ko so nam vlamljali so vseeno šli skozi vhodna vrata čeprav bi bilo lažje in manj vidno razbiti steklo.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

15.10.2020, 12:56

clock-img

mpritr1

pencil-img

170

Mimogrede, to ni edini način za varovanje doma

Tukaj preverite še ostale...https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/cene-storitev/varovanje-cene-za-varnostni-alarmni-sistem-video-nadzor-hise-fizicno-tehnicno-varovanje-ter-preverjeni-ponudniki/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem