cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pust

clock-img

15.01.2007, 09:14

clock-img

toli

pencil-img

35

Lep pozdrav!

Ker nas vsako leto skoraj prehiti in potem norimo za kostumi me zanima,če kdo prodaja kakšnega za 7 let starega fantka?

Prijazen dan

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."

clock-img

17.01.2007, 09:08

clock-img

Minka Pobalinka

pencil-img

821







Jaz sem ga ravno včeraj kupila v kleti hale A v BTC. Trgovina je Magic Art ( prodajajo pa igrače in šolske potrebščine) blizu je tista prodajalna z dišavami.. Imajo pa full izbire, cene so od 12 € do 50 €.

clock-img

18.01.2007, 08:03

clock-img

toli

pencil-img

35

Hvala za inf.samo mi smo s koroškega konca,tu pa ni glih izbire.

Lp

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."

clock-img

18.01.2007, 13:23

clock-img

viv_

pencil-img

9144

jest sem nabavla na ebayu

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

18.01.2007, 13:24

clock-img

Anonimen

Naš pravi, da bo Spiderman, saj za to se pa dobi kostum, a ne?

clock-img

18.01.2007, 13:37

clock-img

Anonimen

Ja, za Spidermane so jih lani imeli tudi v Mercatorju. Na ebayju se po moje ful splača, po moje, ker je noč čarovnic že zdavnaj mimo in sedaj ni sezona kostumov. Ampak meni to enostvano ne znese, je daaaaaleč izven mojega dosega.user posted image
Ja, jaz bom tudi najbrž šla v ta Magic shop, ker Tibor hoče biti Ninja, teh pa najbrž po trgovinah ne bo.

clock-img

18.01.2007, 13:46

clock-img

Anonimen

ker Tibor hoče biti Ninja, teh pa najbrž po trgovinah ne bo.



Tega sem se tudi jaz bala, da bo naš hotel biti Ninja, pa me je včeraj presenetil s Spidermanom.

Ker za Ninjo je pa malo težje izdelat oz. kupiti in doizdelati vse, kar je treba.

clock-img

21.01.2007, 07:49

clock-img

Minka Pobalinka

pencil-img

821


Al bina.. v tej trgovini v hali A imajo Spidermana.. pa še prav "fino" zgleda..

clock-img

21.01.2007, 18:53

clock-img

Minka Pobalinka

pencil-img

821

kostumi ninja želve so na vojlo v Toysu za 20 eur, imajo na voljo vse štiri junake-Beljak

Evo spliš, tole sem našla na med.over..

clock-img

22.01.2007, 20:21

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Splišni zakaj ti ne znese na Ebayu kupit. Tako dragi pa spet niso. Jaz sem dala za Disney-evega 30€ s poštnino vred. Tako da se ti splača malo pogledat. Pa še FULL so eni luštni.

Evo še link, kjer sem jih jaz gledala:
http://clothes.listings.ebay.co.uk/Fancy-Dress_Toddlers-Fancy-Dress_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ90635QQsocmdZListingItemList

LP Tina

clock-img

22.01.2007, 20:35

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Naš ima pa tako rad Nodija da bo pomoje kar Nodi. Upam da bodo imeli kje te  kostume!!!

Me je pa strah da nebo tako oblečen samo za pusta ampak bo hotel biti Nodi kar vsak danuser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

23.01.2007, 22:33

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

nodija (in veliko drugih kostumov) imaš tu http://www.maskaradni-kostumi.com/index.html ...meni se ne zdijo dragi...pa še blizu si, da se lahko zapelješ kar tja pogledat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

26.01.2007, 12:05

clock-img

filipinka

pencil-img

947

Ej, hvala! Sem že klicala. Mi se bomo tudi oblekli v Nodija!

clock-img

26.01.2007, 23:33

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

bo letos "Preveč Nodijev" user posted image  tudi naš bo verjetno "dodi" user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

27.01.2007, 00:03

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

bo letos "Preveč Nodijev" user posted image  tudi naš bo verjetno "dodi" user posted image



O, ja...

clock-img

27.01.2007, 01:07

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Naš ta večji bo Spiderman, za ta manjšega še nismi sigurni.

Al bina, imajo jih tudi v Intersparu

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

02.02.2007, 16:42

clock-img

simonka

pencil-img

245

Zdravo mamice.
Tudi mi smo naočili kostum Ninja Želva in to na spletni strani http://www.maskaradni-kostumi.com/index.html. Cena s poštnino vred je 28 eur. Zanima pa me če kater ve kje se da dobit orožje oz. sblja Ninja Želve za h kostumu.
Hvala in papa

clock-img

02.02.2007, 16:54

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

Splišni zakaj ti ne znese na Ebayu kupit. Tako dragi pa spet niso. Jaz sem dala za Disney-evega 30€ s poštnino vred. Tako da se ti splača malo pogledat. Pa še FULL so eni luštni.

Evo še link, kjer sem jih jaz gledala:
http://clothes.listings.ebay.co.uk/Fancy-Dress_Toddlers-Fancy-Dress_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ90635QQsocmdZListingItemList

LP Tina



Ne, ne, tinatina, nisem mislila cenovno ampak tehnično.user posted image

Mi smo Ninjo dobili v Intersparu za 2.600 SIT in je prav super. Vsaj v vreči izgleda super, ker odpakirala je pa še nisem, niti je nisem Tiborju pokazala. Ker drugače bi čez par dni bilo konec veselja. Do pusta je pa še kar daleč. Je pa Rafael, se mi zdi, vsaj rdeča očala ima. Po moje da je to Rafael.user posted image

clock-img

27.02.2019, 10:56

clock-img

sanči.banči1

pencil-img

1

hola mamasiteuser posted image , js sm pa našla en super članek o tem kako sam dodelat otroški pustni kostum. sem pogledala mal kaj majo v ponudbi in so res kjut otroški kostumi za otroke, ki so sestavljeni samo iz repka in kapce, kar mislm, da je pravo odkritje, ker res ne maram tlačit tamale v neke težke in smotane kostume, kjer je potem sam jok in stok, kako je vroče in nemormo lulat... tko bo moja sončica letos hvala bogu prikupna živalska maškarca in sicer si je izbrala otroški pustni kostum slončka. tko, da ji kostum še mal dodelam iz starih cot in jo pošljem na maškarado user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem