writing-img

RABLJENI ČEVELJČKI?

clock-img

16.10.2007, 10:52

clock-img

tisa80

pencil-img

71

Pred kratkim sem od prijateljice dobila enkup čeveljčkov od njene deklice,sedaj me pa zanima ali lahko uporabim rabljene čeveljčke ali naj kupujem nove.Namreč sprašujem ker mi vsak drugače pove.Eni pravijo važno je da so ortopedski,četudi so rabljeni,drugi pa spet kupuj nove čevlje,da se nogica po njih oblikuje.Sedaj pa res ne vem!

clock-img

16.10.2007, 10:57

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Če so mehi, ohranjeni, ne-ortopedski, potem bi jih jaz uporabila.

Naša Julija je tudi nosila kakšne Nike-ice od ta večje. Dobila je sicer tudi svoje čisto nove, to pa v glavnem zaradi tega, ker sta rojene v različnih letnih časih in sta bile totalno neusklajene glede oblekic.

Zdaj pa Anine stare čevlje uporabljamo za poganjalca, ker tam pa čevlji fejst trpijo. user posted image Upam pa, da ji bojo letos pozimi Anine "ta lepe" škornje prav.

clock-img

16.10.2007, 11:14

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Nikakor!!
Ker ne hodimo vsi enako in so čevlji "prilagojeni" hoji od prejšne osebe.

clock-img

16.10.2007, 11:22

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

jaz sem že pri taveliki dobila vso obutev od kolegice, tu pa tam smo kaj kupili, bolj za lušte...nikoli ni bilo problemov z nogami

zdaj pri tamalem pa enako user posted image

sem nekje brala, pa se mi res ne da zdaj iskat, saj lahko tudi ti sama, da če je z nogami vse uredu, ni problema z rabljenimi čevlji (če le niso ne vem kako shojeni in poškodovani od strani, samo spredaj ali kakorkoli drugače)...tudi ortopedski naj čevlji ne bi bili, saj potem tista mišica spodaj na nogi nima nobene funkcije, ker je vedno podprta z vložkom (kot če imamo gibs na roki - je po odstranitvi potrebna terapija, da mišice spet normalno "zalaufajo")

ma ne vem, če logično razmisliš, bi naj bili otroci čim več bosi za zdrav razvoj nog, kje je potem logika v trdem opetniku in ortopedskem vložku - jaz tu ne vidim nobene podobnosti user posted image
drugo je, če ima otrok že od začetka kakšne težave z nogami/podplati in rabi zato posebno obutev

aja, kolegica je svoja otroka od začetka obuvala samo v ciciban...ugani kaj - imata ploske noge...le od kod user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

16.10.2007, 11:44

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

moja starejša hči ima skoraj vse čevlje rabljene...od mojih dveh nečakov. Pa maladva bosta tudi imela rabljene. Itak nogica tako hitro raste,. da ne more "oblikovat" čevlja.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

16.10.2007, 14:45

clock-img

Putka

pencil-img

3105

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa
Nikakor!!
Ker ne hodimo vsi enako in so čevlji "prilagojeni" hoji od prejšne osebe.

Sploh če so bili parkrat nošeni, kot pri nas kak paruser posted image

clock-img

16.10.2007, 14:55

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz nebi, kot vidiš se pa mnenja tudi tukaj razlikujejo. Sem tudi sama dobila celo vrečo čeveljčkov, večinoma kar ponošenih, pa jih niti nisem pregledala. Raje sem ji kupila nove, da ima svoje. Verjamem, da vsaka noga rabi svoj čevelj.

clock-img

16.10.2007, 16:03

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Jaz pa sem brala, da tudi odrasli, če se želimo dobro počutiti, naj ne bi nosili enih čevljev dva dni zapored- torej se noga 'razvadi'! In če pri otroku menjaš, pol je lahko kak par tudi rabljen, a ne?!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem