cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Slikce

clock-img

30.09.2004, 15:45

clock-img

Anonimen

Ja, jaz bi tut razvila na pošti.

Samo je en problem- ima slučajno katera doma slikice iz srečanj na računalniku- NEPOMANJŠANE, ker jaz imam pomanjšane in takih ne morem razvit:((

lp,:fis:

clock-img

30.09.2004, 17:02

clock-img

SILVA

pencil-img

1129

Jaz sem ti jih neki poslala original velikost,dej še ti meni pošliji original tiste iz tivolija.
Romy23 tebe bi pa tud prosila,če se ti bo dal,te slikce iz vašga 1 meseca.
lp

clock-img

30.09.2004, 17:55

clock-img

Anonimen

Ja saj v temu je problem, da tiste iz Tivolija nima originala:((
lp,:fis:

clock-img

30.09.2004, 18:06

clock-img

romy23

pencil-img

145

silva zdele ti jih pošiljam....vse...bom pa aleša uprašala, če bodo te uredu nastale...čene ti pa pošlem druge...ok?

lp romy

clock-img

30.09.2004, 18:13

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Ribica kako pa si jih pomanjšala!
Jaz sem želela pomanjšat tiste slikice ki se v albumih ne vidijo v redu, pa ne znam:(, v katerkol drug format sem dala je bla stvar še večja).No sej sedaj sem tut resolucijo na cameri pomanjšala, ker 5 pikslov ne morm nkamr poslat, ne po mejlu ne nikjer:(
Pa tut ostale so čist dobre;)

LP

Lepo slikajte svoje :angel::duda:

clock-img

30.09.2004, 18:32

clock-img

Anonimen

Če gledaš slikce v raziskovalcu oz pač tam kejr imaš spravljene, potem jih pa smao označim s ctrl in kliknem na levi strani ekrana pošlji izbrane elemente po e-pošti in jih pomanjšam:)
lp,:fis:

Zgleda bom mogla te fotke na tist papir k je za slike sprintat:zmeden:

clock-img

01.10.2004, 15:05

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

hvala!

Zdej bo pa šlo:)-

tako poslane slikice lahko pošljem še komu z počasno internetno povezavo:)-:)-:)-

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem