writing-img

Spodnjice v nosečnosti

clock-img

17.12.2007, 13:25

clock-img

rokapi

pencil-img

168

Punce,prosim za vaše izkušnje. sem v 17. tednu nosečnosti (dvojčki) in sem že kar precej široka.

Kupila sem si dva kompleta spodnjic (Neckermann), pa mislim, da mi bodo od tega ene kmalu pretesne, druge so mi pa zdaj preohlapne.

Zanima me, ali se dobijo tudi kakšne takšne spodnjice z nosečnice, ki so posebej elastične in ki "rastejo in se raztezajo s tabo" - kot denimo obstaja podoben nedrček za nosečnice od Triumpha.

Kje ste si kupile ustrezne spodnjice?

clock-img

17.12.2007, 13:34

clock-img

MARTINŠČICA

pencil-img

887

Jaz nosim spodnjice od svojega lubija user posted image . Res je, da sem cele dneve doma na bolniški, ampak bom morala v nabavo konkretnih spodnjic zase, ker moje so mi vse premajhne in me samo tiščijo, tako da bo vaš nasvet res dobrodošel.

_____________________________

200% MAMI

clock-img

17.12.2007, 13:53

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Jaz imam iste spodnjice kot pred nosečnostjo, samo da jih na dol zaviham. Se mi zdi škoda denarja za teh nekaj mesecev.

clock-img

17.12.2007, 15:23

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jst sem jih kupila v smartu v italiji. gateštevilko večje in z lastiko v pasu in je šlo do konca.

clock-img

17.12.2007, 19:38

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sicer nosim iste spodnjice, kot sem jih pred nosečnostjo, s tem da je pač elastika pod bušijem.

Spodnjice za nosečnice pa sem jaz videla v H&M.ju na oddelku za nosečnice, pa tudi v Sparu (europarkMB) tam pri dudicah in stekelničkah.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

17.12.2007, 20:19

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Nosila iste kot prej, pa sem isto nosila dvojčke. Ne maram spodnjih hlač čez trebuh. 

clock-img

17.12.2007, 21:07

clock-img

GoYa

pencil-img

2388

Tudi jaz nosim iste spodnjice kot pred nosečnostjo, take nizke (ne čez trebuh).

clock-img

18.12.2007, 14:09

clock-img

ZvezdicaZaspanka

pencil-img

293

Zelo fajn spodnjice sem si kupila na začetku nosečnosti v trgovini Buši. So znamke Avet in res rastejo s trebuhom.  So globoke, kar se mi je na začetku zdelo grozno,ampak zdaj si pa nizkih ne predstavljam več (zdaj sem v 28. tednu). Tudi lastiko imajo tako fajn, da ne špona. Pa povprašaj v trgovini, če ti jih dovolijo pomerit...meni so.

clock-img

19.12.2007, 13:01

clock-img

ZvezdicaZaspanka

pencil-img

293

Se opravičujem...spodnjice sem kupila v trgovini Popek...malo sem zamešala.

clock-img

19.12.2007, 14:26

clock-img

Skye

pencil-img

3190

IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

Tudi jaz nosim iste spodnjice kot pred nosečnostjo, take nizke (ne čez trebuh).



Se podpišemuser posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem